Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor van valami lehetőségem?

Ilyenkor van valami lehetőségem?

Figyelt kérdés

Elköltoztem apamtol,de maradtak ott dolgaim,a zárat kicserélte.Lenne-e valami lehetőségem a dolgaimat elhozni onnan?

Ideiglenes lakcimem van oda,bejuthatok valahogy normális úton? A kapcsolatot nem nagyon hajlandó felvenni velem.


2018. febr. 7. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Minek költöztél el,miért nem vittél mindent? Rendőrség tud segiteni itt,v ha kiskoru vagy a gyámhatóság intézkedhet, más ötletem nincs.
2018. febr. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Összevesztünk,amikor költöztem hirtelen,nem volt minden eszembe.. igen, még kiskorú vagyok.
2018. febr. 7. 16:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyámügy,rendőrség. Ott elmondják h mit tehetsz,jogilag oda v bejelntve nem lehet csak ugy kizárni onnan,de kiskoruként hova költözél mert ugy te se ugrálhatsz ám.
2018. febr. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Kiskorúkent eleve nem koltozhetsz csak úgy el
2018. febr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kiskorúként a rendőrök vissza fognak vinni.
2018. febr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán hol vagy most,kinél?
2018. febr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Anyukámmal,mivel elváltak.
2018. febr. 7. 17:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor Anyuka menjen át a holmidért,rendőri karhatalommal persze, akkor apuci nem fog sokáig ugrálni. Kivéve ha A biro apukádnál helyezett el akkor vissza kell menned,persze kérheted a biroságon v Anyud kérheti h nála helyezzenek el,de az ujabb pereskedés. 18 évesen szoktak az ilyen ide oda rángatott gyerekek meglépni..
2018. febr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!