El kéne viselnem?

Figyelt kérdés

-Költözés volt.....

-Új sulim lett.....

-Hiányoznak az eddigi osztálytársak.....

-Tudnék a régi sulimba járni, de ahhoz hajnalba kéne kelnem hétköznap, hogy elérjem a busz....

-Az előbbi nekem nem lenne gond, viszont a szüleim nem nagyon szeretnék.........

-Ezzel az osztállyal sincs különösebben sok bajom, de azért mégis, 5 éven keresztül ugyanazzal az osztállyal jártam, most nagyon rossz visszagondolni....

-Valami tanács?????

-Pl:próbájam elfogadni, ez van?

-vagy próbálkozzak meggyőzni a szüleimet hogy mehessek vissza?



2018. febr. 10. 17:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mehetsz busszal a másikba,hány éves vagy 14 16 évesek már simán közlekedhetnének,akkor huszonévesen nem lennének ilyen életképtelenek..
2018. febr. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló.....

13 éves vagyok, és 4-30-kor kellene kelnem.... De a keléssel nekem az életbe nem volt bajom.... Ha elaludnék 20-00kor, 02-00kor frissen feltudnék kelni....👈 példa volt

2018. febr. 10. 17:50
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi a problémája a Szüleidnek ezzel?
2018. febr. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3. Válszoló.....
2018. febr. 10. 17:58
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem próbáld meg elfogadni az új helyzetet. A korai keléssel nem biztos, hogy az a gondjuk, hogy nem alszod ki magad, hanem talán nem akarják hogy annyit kelljen buszozgatnod, főleg ilyen fiatalon, és tök sötétben. Ha a sulidba nem is mész vissza, azt megbeszélheted velük, hogy hétvégente találkozhass a volt osztályoddal/osztálytársaiddal. Ha pedig az új osztályod sem rossz, akkor próbálj ott is barátokat szerezni, ismerkedni, beilleszkedni.
2018. febr. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Legyél kollégista. Akkor nem kell korán kelni. Nem értem amugy az ilyen kérdéseket amire semmi válasz nem jó,mert a kérdező maga se tudja mit akar v épp mi baja van.. Amugy itt is barátkozhatsz,a régiek se tunnek el,ha jo barátok, van telefon messenger nem a középkorban vagyunk.
2018. febr. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt te érzed, de ha nem rossz az új suliban adhatnál időt, hogy megszokd. Lehet idővel aut is megszereted és több időd jut másra.
2018. febr. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40%
Hasznos megszokni a változást, mert felnőtt korban sokszor lesz benne részed.
2018. febr. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire ragaszkodsz a régi helyhez, nem tudsz koliba menni?
2018. febr. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi összes választ....

Hol is kezdjem... Ez az osztály sem olyan elviselhetetlen... Viszont gondoljatok bele... Több évig velük járok az osztályba. Nem tagadom, voltak rosszabb napok, de voltak jók is. Én ezalatt az 5 év alatt nagyon megszerettem őket....

Félreértés ne essen:::

Én tisztelem az új osztályomat, mint embereket,

Én szeretem az új osztályomat, mint barátokat,

Viszont teljesen máshogy nézek rájuk, mint emberekre, mint barátokra, vagy mint a régi osztályomra...

2018. febr. 10. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!