Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy akadályozzak meg egy...

Hogy akadályozzak meg egy ilyen családi tragédiát? Esetleg hogy meneküljek el előle?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy belátható időn belül több haláleset is fog történni a családban, ezt vegyétek biztos ténynek. A probléma ezzel, hogy anyám instabil, apám meg már így is nehezen tűri meg. Tény még az is, hogy engem nem visel meg a haláleset, akármennyire is szerettem az adott illetőt, ez a természetem. Már 3 családtagom elhunyt, és eddig nem viselt meg egyik se.

Így belegondolva, szerintem megoldhatatlan ez a helyzet, de főiskola mellett nem tudom képes lennék-e albérletbe költözni. Van itt valaki, aki hasonló helyzetben van, és fősuli mellett kell dolgoznia? Hogy oldjátok meg? Marad időtök minden fontos dologra? Előre is köszönöm a választ!



2018. febr. 13. 20:22
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
47%
Hű de önző itt valaki... 😕
2018. febr. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Egyébként 21 éves vagyok ha ez számít valamit is.
2018. febr. 13. 20:26
 3/39 A kérdező kommentje:
miért önzőség ez?
2018. febr. 13. 20:27
 4/39 anonim ***** válasza:
50%
25 év múlva családapaként majd rájössz miért is vagy önző.
2018. febr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
56%
Mert otthagyod Anyádat a szarban.. Gratulálok.
2018. febr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
És szerinted mit kellene tennem? Nem tudom megoldani egyedül...
2018. febr. 13. 20:30
 7/39 A kérdező kommentje:
Bátyám kiköltözött külföldre, és nem tartja a kapcsolatot a családdal, ő se tud segíteni, így csak a szüleimmel tudnék változtatni
2018. febr. 13. 20:34
 8/39 anonim ***** válasza:
85%
Anyuka választotta a szart, nem kell a gyereket belehúzni Nálunk jó Anyukám engem ütetett a piás köcsög apámmal,h ő kebvesebbet kapjon,igenis otthagytam mindkettőt a f..ba amit megtehettem,a pénzem hiányzott csak piára,más nem. Jellemző a kérdező is maradjon a szarban,mert mások is benne csücsülnek. Meg mert Anyuka lépésképtelen instabil nem kell egy fiatal életét is megnyomorítani. Igenis jól teszi a kérdező ha mielőbb lelép,nem őnző.. Én is dolgoztam sulik melett,megoldható,csak jól kell szervezni,és az első pár éveben a beled kidolgozod ,az később megtérül. De igen marad idő arra, ami fontos és időt szánsz rá. Bunkókkal meg ne foglakozz, itt mindenki az erkölcs bajnoka, és sokan irigyek azokra aki kilépnek bármilyen szarból (otthoni,v párkapcsolat) és vissza se néznek, ők meg továbbra is benne dagonyáznak a sajátjukban. Kitartás. Fel a fejjel.
2018. febr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom bátyád se oknélkül tünt el a család elől. Tedd te is ezt,van akiket jobb elfelejteni, mert csak lehúznak a mocsárba és belefulladsz miközben ők téged lenyomnak..
2018. febr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez egy igazán őszinte és segítő válasz volt :D Hány órás munkaidő a tartható?
2018. febr. 13. 20:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!