Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti készítetek a férjeteknek...

Ti készítetek a férjeteknek reggelit?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért? Ha nem, miért?

Köszi a válaszokat!



2018. febr. 17. 13:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Igen. Ha készítek a gyereknek akkor neki miért ne készítenék?
2018. febr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
44%

Nem. Mert nincs és ebben az országban nem is lehet

18F

2018. febr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
73%
Nem, mert tud magának is készíteni.
2018. febr. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%

Nem, mert hajnali 4-kor indul és ilyenkor még nem reggelizik.

De ebédet, vacsorát készítek, nem érzem rangon alulinak.

2018. febr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem reggelizünk itthon, 7kor már senki nincs itthon. Szendvicset viszünk a munkába, amit ő készít el előző este nekem is. Ő bent kap ebédet, én itthonról rakok magamnak. A vacsorát én készítem mindenkinek, illetve a gyereknek is én rakok ennivalót.
2018. febr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%
Ezer évente reggelizünk, akkor vagy ő csinálja, vagy én. Olyan, hogy ő csak fekszik míg én csinálom, csak akkor van, ha én kérem, hogy most szeretném kényeztetni. Egyébként ő is közben pakol, vagy ilyesmi.
2018. febr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
72%

Változó. Néha igen, néha nem. Mivel én enyhe túlzással akkor fekszem, amikor ő kel, ez előző nap történik (ha ő készít magának reggelit, az is előző este van). A süti, zabkása és a rántotta is remekül eláll másnap 6-ig, amikor a munkahelyén megeszi.


Miért? Mert szeretek főzni és kedves vagyok. Na jó, nem, de őt kedvelem. A kókusztejkészítés maradékát is fel kell etetni valakivel, illetve rossz lenne engem 20 pogácsával itthon hagyni, de ha elvisz 15 darabot, az máris jobban passzol a szálkásításomhoz :) Szinte ugyanannyi meló sokat sütni, mint keveset, úgyhogy kihasználom. Sokszor a süti egyik része az ebédhez tartozik, a másikat másnap viszi, praktikus.

De ha épp nem adódik valami édes vagy sós süti, ő főz magának reggelit. Az ő reggelije, logikus, hogy ő készíti, főzni ugyanúgy tud, csak ahogy már írtam, néha beleesik a szórásba vagy kedvem van sütni egyet, még akkor is, ha nem eszem belőle.


Jut eszembe, papíron nem férj, de ez szerintem teljesen mindegy.

2018. febr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Azt eszik ami épp jólesik neki, nem én fogom eldönteni, hogy most akkor igenis vajas kenyeret eszel és kész.
2018. febr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Nem reggelizik. Magának is meg tudná csinálni. Igen mindketten dolgozunk, én korábban indulok és később érek haza. Lehet lepontozni háuzvájfok.
2018. febr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
59%
Előző vagyok, eleve magának jobban meg tudná csinálni, mivel teljesen más az ízlése.
2018. febr. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!