Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok van egy kishúgo...

17 éves vagyok van egy kishúgom is de egyszerűen már nem tudom hogy mit csináljak, teljesen kikészültem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Apám sokat dolgozik,kamionsofőr és csak szombat-vasárnapra ér mindig haza,szombaton általában nagyon ideges,fáradt mindig és legtöbbször iszik,szegény anyámat már kikészítette teljesen idegileg és most én próbálom 17 évesen kontrollba tartani ezt a sok nehézséget,szegény húgom is sajnálom,anyám már arra is gondolt hogy apámba kést szúr hogy végre tanulja meg hogy itthon legyen normálisabb,a családom kezd teljesen kikészülni és lassan én is és meg szeretnék előzni minden tragédiát mielőtt valami baj történne,kérem segítsetek mert komolyan nembírom már ezt,kivagyok teljesen. :(
2018. febr. 17. 15:10
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
89%
hat, ahelyett, hogy apukad leszurasat tervezgeti anyukad ( nyilvan nem vszinu, hogy meg is tenne), jobb lenne, ha a kovetkezo hetvegere a valasi papirokat keszitene elo, es be is adnak szepen. az mind1, hogy apad nem akar elvalni esetleg, megy az az o akarata nelkul is, csak tovabb tart. minden mas, csak kifogas
2018. febr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
89%

Te? Semmit, ja de, mondd meg annak az ostoba anyádnak, hogy elválhatna már igazán.


Értem én, hogy kell apád pénze, de ez olyan szánalmas és gáz.

2018. febr. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
98%
Miért nem válik el anyád? Ja, hogy az a havi 500 ezer azért jól jön...
2018. febr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Hát sajnos tényleg az az igazság hogy anyám fizetéséből nem tudnánk megélni
2018. febr. 17. 15:27
 5/31 A kérdező kommentje:
De én olyanaktól kérdezem akik egy kicsit legalább át is tudja egy kicsit érzeni,nincs kihez odamenjek tanácsot kér i ezért kérem a ti segítségeteket
2018. febr. 17. 15:29
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valamit valamiért. ha kell neki a pénz, akkor bírja ki azt a heti két napot. Ha a nyugalom kell, akkor meg váljon el- az meg döbbenet hogy válás helyett azt tervezi hogy leszúrja apádat. Mert abból aztán marhára tanulna...
2018. febr. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Nem azért tettem fel ezt a kérdést hogy mégjobban leromboljátok a kedvemet,már ígyis kikészitettek a sok veszekedéssel.
2018. febr. 17. 15:30
 8/31 anonim ***** válasza:
97%
De Te itt most hiába kérsz segitséget. Te nem tudsz ezzel a helyzettel mit kezdeni. Vagy anyád váljon el apukádtól és éljetek kicsit szerényebb körülmények között de nyugalomban, vagy marad minden így. Esetleg még talán azt teheted, hogy le ülsz és beszélsz apukáddal erről. Megkéred, hogy ne igyon ennyit, és ha tényleg szereti anyukádat meg titeket akkor változtasson a viselkedésén. Ha fontos neki a családja akkor megpróbálja. Egyébként meg apukádnak se biztos könnyű olyan szempontból, hogy folyamat úton van, fáradt stb. Ha haza ér és megiszik 1-2 sört azzal nem lenne semmi baj. Ha msg nem agresszív tőle stb akkor meg pláne
2018. febr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindent nem tudsz tenni. Anyádnak kell kiutat találni ebből. Meg kell barátkoznia a gondolattal, hogy vagy elválik, és lényegesen szerényebb körülmények közt éltek tovább, vagy elviseli, tűri tovább ezt az állapotot.
2018. febr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Nem tudnám kibírni ha elválnának,szeretem mindkettőjüket nagyon. :(
2018. febr. 17. 15:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!