Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, mit szólnátok, ha a...

Szülők, mit szólnátok, ha a 19 éves lányotok egy 30 éves férfival lenne együtt?

Figyelt kérdés
Majdnem 1 év ismerettség után jöttünk össze 2 hónapja. Ő az első kapcsolatom, jövő héten találkozik a családommal. Szüleim nem tudják, hogy mennyi idős, azt tudják, hogy dolgozik és letagadhatna jó 5-7 évet. Valóban letagadhat, mert mikor megismertem is simán kinézett 24nek,és mostanra se nagyon változott. 2hetente hétvégente találkozunk. Kicsit aggódok a reakciójuktól, hogy nem tetszik nekik (hisz tőlük függök még 1 évig, náluk élek). Tudom nem tehetnek semmit, mert felnőtt vagyok. Egy barátnőm is találkozott vele, ő is 24nek gondolta volna. Kicsit még tényleg "éretlen" néha, de tud komoly is lenni. Nem sürget semmit, nem halmoz el drága ajándékokkal, becsületes. Ha ezekkel a szavakat hallanátok róla megbíznátok benne?

2018. febr. 17. 21:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
50%
Nekem semmi bajom nem lenne ezzel, legalább már el tudja tartani.
2018. febr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
63%

Nem felnőtt vagy még, csak nagykorú A kettő nem ugyanaz.

De szülőként nem nagyon örülnék egy ilyen kapcsolatnak, de nem is tiltanám.

2018. febr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
84%
Mi anno 19/29 (parom kb. a talalkozasunk utan 3 honappal toltotte a harmincat) jottunk ossze. Eszembe sem jutott, hogy anyukamek mit szolnanak. Ket felnott ember ugy dontott, hogy kapcsolatba lep egymassal. Ennyi volt. Azota evek teltek el, megvagyunk ugyanugy.
2018. febr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
89%

Én 28 éves voltam (nő) amikor bemutattam a barátomat az apukámnak. A barátom akkor 20 éves volt. Nem kötöttem apám orrára a barátom korát, és ő nem kérdezte. Mivel passzoltunk, és én fiatalabbnak néztem ki mint 28, ő meg idősebbnek mint 20 így nem is volt feltűnő a korkülönbség.

Azóta házasok vagyunk, idén lesz a 15-dik házassági évfordulónk.

2018. febr. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
36%
És azon kívül hogy fiatalnak néz ki, milyen érvek vannak a pasas mellett?:
2018. febr. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
74%
Apukám és anyukám között 10 év a korkülönbség apukám javára. Még mindig szeretik egymást. Semmi probléma nincs ezzel. Mondjuk ne úgy mutasd be, hogy " bemutatom Lacit aki 30 éves" 🙂 Ha megismerik és szimpatikus lesz már nem is lesz ennek jelentősége. Nem 50 éves...így nem aggódnék a helyedben.
2018. febr. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
60%
Ebben semmi extrém nincs, mem tudom, min parázol. Ha 15 évesen egy 40 évessel járnál, az más tészta, de a ti esetetkben még annak sincs jelentősége, hogy fiatalabbnak néz-e ki a pasid a koránál.
2018. febr. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
67%
11 év szerintem nem vészes. Nekem is az első kapcsolatomnál 9 évvel idősebb volt a pasi. Szerettem, mert érett volt már, nem úgy mint a kortársaim :)
2018. febr. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
28%
Az 50 évessel mi a gondod ? Baj lenne ha 50 éves lenne a férfi?
2018. febr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
23%
:O
2018. febr. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!