Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim elváltak és anyukámn...

A szüleim elváltak és anyukámnak nincs kocsija ( én vele élek) és szerintetek apukám venne-e egyet neki ha megkérném?

Figyelt kérdés
Tudom valaki biztos azt fogja válaszolni hogy miért nem kérdezem meg... csak kiványcsi vagyok a véleményekre

2018. febr. 18. 14:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Tuti nem fog.. járj gyalog,taxival vagy busszal. Mit követelőzöl ? Te vennél a volt feleségednek autót? Majd vesz neked ha idősebb leszel..
2018. febr. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Miére fel venne? Felétek nem jár busz vagy nincs bicikli?
2018. febr. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Én csak akkor vennék, ha tényleg fontos lenne, például a volt házastársam által nevelt gyermek mozgássérült, vagy down-kóros ikerpár stb. Hiszen az én saját gyereke(i)mről van szó, az ellátásukért felelős vagyok továbbra is. Meg persze csak akkor, ha telik rá.
2018. febr. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Persze, az embereke több százezret vágnak az exükhöz csak úgy, ajándékba.... Majd ha hülye lenne.
2018. febr. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Miért venne? :D


Felesleges, nem jár busz ilyesmi?

2018. febr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

Ha városban éltek szerintem nem jó dolog az autó. Másoknak is árt a szennyezéssel és a zajjal. És mindez ráadásul rengetegbe kerül. Keress rá neten mennyi egy autó költsége úgy hogy mindent beleszámolsz éves szinten.


Ráadásul a tömegközlekedés nem elveszett idő manapság. Aki nem szeret könyvet olvasni, most a mobilon az is netezhet, beszélgethet, intézheti az ügyei vagy néz valamit vagy bármi.

2018. febr. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Az apukad meg tudja engedni maganak hogy vegyen egyet? Ha igen akkor szerintem aha
2018. febr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem ismerem a szüleidet, de nem tartom valószínűnek, hogy venne. Esetleg, ha nagyon jó anyagi helyzete van apukádnak és meg se érezné egy kocsi árát (bár ez nagyon ritka).
2018. febr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%
Dreams. :) Anyukáddal amúgy már nincsenek együtt; majd vesz saját magának , vagy az új barátnőjének, esetleg később neked; ha ő is úgy ítéli meg, hogy szükséged lesz rá.
2018. febr. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%
Ha tudja, hogy ez neked válna előnyé, akkor venne. Legalábbis én ezt tenném.
2018. febr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!