Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem sikerült egyetemen egy...

Nem sikerült egyetemen egy vizsgám, de nem merem elmondani a szüleimnek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz érzés hazudni nekik :( bűntudatom van miatta. Viszont azért nem mondtam el, mert ők azt hiszik, hogy tök könnyű az egyetemet elvégezni, közben fogalmuk sincs róla, hogy van néhány szivatgatós tanár.

Ha elmondanám jönnének azzal, hogy biztos nem tanultam, csak a pasikon jár az eszem. Pedig igenis, tanultam rá, csak jól megszivattak mindenkit.


Jövőre újra fel tudom venni, nem csúszok vele évet, ha 1 év múlva sikeresen megcsinálom.


2018. febr. 21. 14:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Semmi közük hozzá.
2018. febr. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
74%
Mondd el nekik, hogy majd jövőre megcsinálod újra. [És ha ezért haragudnak rád, inkább TE haragudj rájuk mert nem értenek meg.]
2018. febr. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Ha a szüleidnek nincs régimódi felfogása, akkor tudniuk kell, hogy az egyetem már nem olyan, mint a gimi. Nehéz olyan embert találni, aki még soha semmiből nem bukott meg, legalább egyszer. Egyébként nem kell elmondanod, de ha szeretnéd, nyugodtan mondd el, ez nem a világvége.
2018. febr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%

Amikor a félév többi tárgyának tantárgyi követelményeid sikeresen teljesítetted, akkor majd lazán megemlíted, hogy csak egy tárgyból kell jövőre ismétlővizsgát tenned. Szerencsére emiatt nem csúszol, mert nem kell azokhoz a tárgyakhoz, amiket most veszek fel.


Ha meg erre kritizálnak, akkor simán mondd, hogy miért azt hitték, hogy egyetemen nincs egy szívatós tanár, vagy vizsga sem. De semmi gond, már tudod, hogy mit vár el (kicsit lekicsinyelheted az értelmét a tárgyának, ha markmyprofessor-on le van pontozva, akkor megmutathatod, hogy mások szerint sem tudást ad, csak szivatást).

2018. febr. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%

Én megmondtam mindent, anyámat is elhúzták egyetemen nemzetközi magánjogból, és? Tudja, hogy vannak hangulatember profok vagy neccesebb tárgyak.


Ma már nem lehet újra menni vizsgázni? Anyám és az én időmben is lehetett, pár nap múlva átmentünk.

2018. febr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

1. Hazudsz, és nyugi van, de ekkor rosszul érzed magad.

2. Őszinte vagy, de esetleg balhé lesz.


Ha nem tudsz választani a kettő közül, dobj fel egy pénzt!

2018. febr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
48%
Nem vagy véletlenül nagykorú? Mert ha igen, viselkedj is úgy.
2018. febr. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
33%
Első ez csak abban az esetben igaz ha nem a szülei tartják el
2018. febr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
32%
Sokszor a szülő nem önzetlenül támogatja a tanulást, csak azért teszi h legyen még több tartozás a peluson stb kivul is ami fejébe a bábu bologathat..
2018. febr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%
8-as, de akkor sincsen közük hozz, egészen addig, míg amúgy bejár az órákra, tanul, és teljesíti utólag a tárgyat.
2018. febr. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!