Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Röviden annyi hogy eléggé sok hiányzásom van az iskolába majdnem meg van a 250 óra és lehet meg is lesz. Emiatt eléggé nagy konfliktus alakult ki köztem és édesapám között. Szüleim elváltak már kis koromban és apukám részéről 2 testvérem van és sajnos nem nagyon sokat vagyok velük. Anyukámmal élek ahol van egy kis húgom. Apukám ma felhívott és elmondta hogy ő megszakít minden támogatást a sulival kapcsolatba és nem fizeti a sulim. Én viszont szeretném tovább csinálni. Elmondta, hogy nem kell többet hozzájuk se mennem. Én viszont nagyon szeretnék és nem szeretném hogy megszakadjon a kapcsolat. Volt egy feltételezése, hogy ha egész nap csak tanulok ki sem jövök a kollégiumi szobából ez az utolsó esélye. Mit kéne tennem?

2018. febr. 22. 21:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Ha ennyire szeretnél tanulni akkor hogy jött össze ennyi hiányzás? Gondolom apukád sem derült égből villámcsapásként jelentette ezt ki. Biztos mondta már korábban is hogy szedd össze magad! És ha tanulni akarsz akkor tanulj. Ha ez a feltétele akkor teljesítsd. Tanulj és jelenj meg az órákon!
2018. febr. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
De lógsz vagy betegség miatt hiányzol? Nem mindegy. Ha betegség miatt hiányzol és apukád úgy van kiakadva rajta, akkor nem értem, hogy mi baja vele, hiszen nem tehetsz róla. Ha lógás miatt hiányzol, akkor meg az a véleményem amit az előző írt.
2018. febr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Betegség miatt vannak a hiányzások. Nem lógtam még soha.
2018. febr. 22. 22:12
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Ha betegség miatt lenne ennyi hiányzásod,azt gondolom,megértené ő is,amit orvos igazol is.

Tedd azt amit jónak érzel.

2018. febr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Az nem feltételezés, hanem feltétel.

Nem tudom milyen betegséged van, de a legtöbb alatt azért lehet tanulni.

2018. febr. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Ha betség megérthetné,az ujcsalád a fontos neki,nem a régi beteg gyerek. Apukádnak teher voltál eddig is ugy érzem,ilyen kapcsolatért nem kár..
2018. febr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

1. Menj magántanulónak

2. Ha középsulis vagy csak úgy nem vonhatja meg

2018. febr. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Nekem sántít ez a dolog .. Ha tébyleg beteg lettél volna nem.hiszem ,hogy ilyet mond .. Ha csak a saját példámat veszem ( itt nem a tanulásról van szó hanem a lógásokrol... ) Egy héten ha jól tudom 35 óra van ani kötelezően tartandó .. na akkor itt jön az ,hogy egyből mindenki tud számolni hány hetet kellett végig hiányoznod . Elég elképzelhetetlennek tartom ,hogy neked sikerült olyan betegséget produkálnod ami kihozza ezt a közel 8 hetet .. főleg ha lehet túl is lépi .. Miért ? Több hónapon keresztül jött értem mentő az iskolába rendszerint bent voltam 2naptól -2 hétig . Mivel nem tudták megmondani mi a gond igy ezt játszottuk másfél éven keresztül ..nekem igy sem jött össze a 250 es hiányzás .. vajon miért ?
2018. febr. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%

Hazudsz, betegség miatt NEM vonná meg a támogatást.


Nyilván iskola mellé jársz, stb., azért van ennyid.


Mellesleg, NEM normális ennyit betegnek lenni, akkor menjél orvoshoz, hogy vizsgáljanak meg MINDENHOL!, szedj extra vitamint, stb.

2018. febr. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mi az hogy iskola mellé járok?!
2018. febr. 23. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!