Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel tudnám végleg lezárni a...

Mivel tudnám végleg lezárni a volt feleségemmel a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
5 éve váltam el a volt feleségemtől, akitől van egy kiskorú éves lány. Én azóta újra házasodtam, amiből született még egy gyermekem. A válás óta mindig valami probléma adódik, amiért zaklat és hívogat. Nem tudja elviselni azt, hogy nekem új családom van és ezért állandóan keresztbe akar tenni nekünk. Áskálódik az anyagi helyzetünkben. Rendesen fizettem mindig a megegyezett gyermektartás összegét, de ő ennek ellenére még többet akar, de én nem tudom megadni , mert nehéz anyagi helyzetben vagyunk. A gyereket mindig a láthatási időszakban elhoztam és mindennel elláttam. Azóta az ex bíróságra is fordult. Mit kéne tennem, hogy végre békén hagyjon?

2018. febr. 23. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Van egy közös gyerek, aki összeköt vele örökre. Nem fogod tudni megszakítani a kapcsolatot.
2018. febr. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
egyszer szépen elmagyarázod neki, hogy ez van köztetek már nincs semmi és ha bírósághoz fordul, az az ő problémája lesz, mert a bíróság figyelembe veszi a fizudat és a szerint szab ki összeget, tehát csak ő fog erre ráfizetni.
2018. febr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Mivel van közös gyerek, sohasem fogod tudni. Vannak ilyen birtokló típusú nők (emberek). Talán, ha lesz egy újabb partnere (áldozat), akkor alábbhagy.
2018. febr. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Valószínűleg nem fogékony arra amit mondasz. Elment a bíróságra. Ha a nehéz anyagi helyzet ellenére van annyi, hogy fizesd a gyermektartást -és erről van hivatalos dokumentum is - és elhozod a gyereket láthatásra -magam részéről azt is dokumentálnám fénykép formájában (itt jártunk, oda vittem, stb) - akkor valószínűleg veszteni fog. Valószínű utána már nem csak Te, hanem a bíróság is ellene lesz és még mindig nem fogja érteni. Van, aki soha nem érti meg ezeket.


Koncentrálj az új családodra, a gyerekeidre és ne hagyd, hogy a régivel való rágódásaidból elege legyen az új feleségednek.

Nem vagy felelős azért, hogy ő mit ért az életből és mit nem.

2018. febr. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Ha mindig rendesen fizettél, nincs félnivalód. A bírósági határozat után feljelentheted zaklatásért.
2018. febr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11%
Koltozz ausztraliaba!!! Na ott megszakithatod vele a kapcsolatot!!!
2018. febr. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%

Kérd a gyermek közös nevelését. Egy hét itt egy hét anyánál. ìgy nem kell gyerektartást fizetni, mert mindent közösen csináltok. Gyereknek mindenképpen jót tenne, és a kistesónak is. Az exed meg néz majd nagyot, hogy nincsen plussz pénz.

De ugye ez azért téged is anyagilag terhel, mert plussz egy före kell otthon rezsit fizetni plussz egy föt kell etetni, és az iksolai dolgokat és ruházkodást is ugyan úgy felesbe kell megoldani, és ha beteg akkor is nektek kell vele otthon maradni....

2018. febr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

Gyereknek mindenképpen jót tenne - hetes, ne írj bromságot, jó?!


A lehető LEGSZARABB a heti váltás, mert a gyerek SEHOL nincs otthon és hetenta alkalmazkodhat egyik-másik szülőhöz és szabályaikhoz.


Barátnőmnél is ezt találták ki a remek, okos szülők, a csaj hol tök normális volt, hol tiszta dili, pénteken már 95%-ban sírt, hogy ő nem akar eljönni az épp aktuális szülőtől és testvéreitől.


Gyönyörűen tönkretették vele a gyerekkorát.


Kérdező, köt a gyerek, sehogyan.

2018. febr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%
Sehogy,kivéve ha a gyerekkel is lezárod,de akkor meg gerinced se sok van. :(
2018. febr. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!