Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Járt úgy valaki, hogy kiírt...

Járt úgy valaki, hogy kiírt ide egy családi problémával kapcsolatos kérdést, azt az érintett elolvasta és "botrány" lett belőle?

Figyelt kérdés
2018. márc. 1. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Szerencsére eddig megúsztam, bár inkább válaszolni szoktam, mint kérdezni, de elég konkrét dolgokat leírtam már az itt töltött éveim alatt. Néha én is paráztam utólag, hogy ezt azért mégsem kellett volna kiteregetni. Már sokkal óvatosabban fogalmazok.
2018. márc. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Járt.
2018. márc. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Bár nem családi, én találtam egy írást amiből a barátnőmre ismertem. Majdnem biztosra veszem. Azt sérelmezte, hogy elszedtem előle tini korunkban azt a srácot, akit kinézett magának. Egyébként ez ebben a formában egyáltalán nem volt igaz, az a része igen, hogy a srác végül velem jött össze. Azt hittem már rég a múlté az ügy, 40 felé megyünk... Botrány nem lett belőle, csak érdekes és rossz érzés volt szembesülni vele, hogy még mindig nem tudta lezárni.
2018. márc. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Én is folyamat ezen parázok,sokszor sarkítok,illetve direkt nem írok helyesen,mert aki ismer tudja,hogy így biztosan nem írok. Illetve a koromban is szoktam tolni fel-le 1-2 évet :)
2018. márc. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ilyet nem lehet beazonosítani egy ilyen oldalon. Rengeteg olyan történet van amire ráfoghatnám, hogy na ezt tudom ki mert nekem van ilyem sztorim a családban, ismeretségi körben. Képzelődés, ennyit kell mondani.
2018. márc. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, pedig amiket kiírtam eléggé részletesek voltak. :D
2018. márc. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

1-es vagyok. Úgy értettem a konkrét dolgokat, hogy még neveket is írtam. Azt azért nem nehéz beazonosítani.

És igen, rengeteg hasonló sztori van, ebben egyetértek, pl. valaki írta itt a barátnőtől elszedett pasit. Ezek a nem pontosan beazonosítható dolgok. De vannak olyan kérdések-válaszok, amiből egyértelműen kiderül(het).

Gyerekvállalás kategóriában megkérdeztem, hogy egy kisfiút hogy hívhatnak Arielnek, amikor a két testvérének teljesen hétköznapi neve van, mondjuk Józsi, meg Juliska. (Akkor kiírtam mindkettő valós kistesó nevét.) Egyértelmű, ha olvasta volna, számonkérhette volna, miért foglalkozom vele. Ezért írtam, hogy már sokkal óvatosabb vagyok, mert utólag rájöttem, hogy elvileg semmi közöm hozzá, másrészt tényleg egyértelmű volt, melyik családról írok. És tényleg csak kíváncsiságból tettem fel itt a kérdést, mert furcsának találtam, hogy a kisfiú miért kapta ezt a keresztnevet, a testvérei pedig "tucatot".

2018. márc. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
En kiirtam egyszer egy kerdest a baratnom meg felhivott telefonon,hogy olvasta a kerdesem :D de semmi ciki nem volt benne,persze amit kiirtam az nem epp hetkoznapi volt ezert ismerhetett fel
2018. márc. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem még. De pont ezek elkerülése végett nem elég részletesek sokan, és a vérengző válaszadók minden apró részlet ismerete nélkül találgatnak, és a kérdezőt támadják.
2018. márc. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!