Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feminizmusról beszél,...

A feminizmusról beszél, közben teljesen mást tesz. Miért ilyen?

Figyelt kérdés
A család egyik ismerőse sokszor hangoztatja a feminizmust, közben meg férfigyűlöletről beszél. Végül pedig egy olyan pártért "rajong" akik szerint a nőnek a tűzhely mellett a helye. Hogy van ez? Magyarországon miért értelmezik ennyire félre a feminizmust? Hogyan lehet az,hogy egy szabadabb elméletet hangoztat, de egy teljesen ellentétes, mélyen konzervatív pártot imád?

2018. márc. 9. 17:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
„Nőügyekkel nem foglalkozom”
2018. márc. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Mert kimosták az agyát. Amugy otthon a nő még évek múlva is háztartási gép kert rendező ágybetét,keltető lesz. De még dolgozzon is,legyen anyapotlék ne társ. A here fejlesztés társasalmi elvárás, nézz körül a párkapcsolati kérdésekben ...
2018. márc. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Mansour ***** válasza:
41%
Egyrészt: az emberek eléggé össze vannak zavarodva a mai világban, túl sok az információ. Másrészt: hol van ma Magyarországon mélyen konzervatív párt?
2018. márc. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%
Sokan félreértelmezik a feminizmust. Na és? Én inkább azt nem értem, hogy mások miért nem tojnak rá egy nagyot, ha valaki szélsőséges feminista, vagy szélsőséges babaimádó, vagy ilyesmi? (Mármint ilyen apróságokban értem - nyilván nem a terroristákra gondolok.) Olyan ez, mint a zokni szandállal kombó... Engem abszolút nem zavar, ha valaki olyat visel. Szíve joga. Én nő létemre nem hordok magassarkút, mert "fájjon benne annak a lába, aki feltalálta". Szóval engem inkább az érdekelne, hogy itt Magyarországon miért nem lehet csak simán lesz&&ni azt, aki neked nem tetszik (és persze aki nem tesz semmi rosszat ellened - mert ez fontos kritérium).
2018. márc. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
"mélyen konzervatív pártot imád" Kiváncsivá tettél! Melyik az a párt??
2018. márc. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%
Az első mondatot nem egészen értem, most akkor feminizmusról vagy férfigyűlöletről beszél? Fogalmazd már meg értelmesen, mit akarsz közölni. Mindkettő létezik egyébként, a valódi feministák pedig fel is ismerik a határt.:-) Ezt a hülyeséget meg hagyjuk már, hogy ama bizonyos, szerinted mélyen konzervatív párt szerint a nőnek a tűzhely mellett van a helye, azt meg pláne, hogy mi a "szabadabb elmélet".:D Kampányolni a politikai kategóriában kell, told ott a marhaságot.
2018. márc. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

"mélyen konzervatív pártot imád?"


Komolyan találtunk egy KDNP-szavazót? Azt hittem, csak a tagok meg az anyukájuk szavaz rájuk :D

2018. márc. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Mansour ***** válasza:

Milyen alapon gondolod a KDNP-t mélyen konzervatívnak?

Annyira nincs már konzervatív gondolkodás, hogy a KDNP is mélyen konzervatívnak tűnik?

2018. márc. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Gondolom minden attól függ milyen közegből jössz, meg hogy mit értesz a párt alapelvein. (nekem mondjuk minden keresztény ideológiai alapból konzervatívnak tűnik, mert a gyerekszabályozás és szexualitás kapcsán a nagyszüleim nézeteihez hasonlít).

Én múltkor azon lepődtem meg, hogy valaki az mszp-re mondta, hogy szélső bal.

2018. márc. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Mansour ***** válasza:
Na igen, nálunk valódi szélsőbal sincs, ugyanúgy ahogy valódi konzervativizmus sem (mondjuk az Európában már sehol sincs). Az MSZP pedig még baloldalinak is nehezen hívható, nemhogy szésőbalnak.
2018. márc. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!