Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazugság, szerelem?

Hazugság, szerelem?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom sajnos megcsaltam megbántam de nem mondtam el neki ez lett a kapcsolatunk vége sajnos. A szüleimnek nem mondtam az igazat miért lett vége csak hogy a tanulás miatt szakítottunk. És most megprobalhatjuk újra talán ha elmondom az igazat és elmegyünk párkapcsolati tanácsadásra.. de félek nagyon akkor azt mondják a szüleim majd hogy belebolondultam a gyerekbe stb... Mit tegyek? kérlek valaszoljatok. 18/L

2018. márc. 15. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
14%

Minek felmelegiteni egy rosz kapcsolatot, ha jó lett volna nem lépsz félre. Amugy ez csak megcsalás,túl van misztifikálva,és túl van hajtva a görcsös monogámia is. Ezért tartom én jobbnak az eleve nyitott dolgokat. Nyitott kapcsolat,nyitott házasság.


45N

2018. márc. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A párkapcsolati tanácsadás azoknak van, akik már annyira ráépítették az életüket egy rossz kapcsolatra, hogy talán az a legkisebb rossz, ha megtanulnak benne maradni. Nem neked.
2018. márc. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tetris ***** válasza:
100%
Párkapcsolati tanácsadásra házaspárok, élettársak jelentkezzenek. Egy kialakulatlan kapcsolatnak nincs szüksége tanácsadásra. Szerintem hagyd a fenébe ezt a kapcsolatodat. Ha egyszer már megcsaltad, akkor ez azt jelenti, hogy el lehet téged csábítani mellőle, vagyis nem vagy stabil partnere. Ha ez igaz szerelem lenne, akkor megingathatatlan lennél. Nagyon fiatal vagy még. Keress mást.
2018. márc. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értettem, hogy most mi a kérdés így válaszolok amire tudok.


Az őszinteségnek egy kapcsolatban alapnak kellene lennie, így én azt javasolnám vele légy őszinte.

A párkapcsolati tanácsadás valóban csak azoknak való akiknek már van mit veszteni egy kapcsolat széthullása esetén, 18 évesen ez még azért nem áll fenn.

Ha a kérdés arra vonatkozott, hogy újra megpróbáld-e vele a kapcsolatot arra a választ csak te tudhatod, De előtte azért én végig gondolnám mi lehetett a hűtlenség oka, megoldottátok-e a gondot vagy elő fog fordulni újra, mert ha igen akkor ne légy tisztességtelen a sráccal és inkább hagy békén.

2018. márc. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És ki fizetné azt a párkapcsolati tanácsadást? Alkalmanként olyan 16 ezer forintot? Arról nem beszélve, hogy miből gondolod, hogy ő is el akarna menni?
2018. márc. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!