Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyanakodjak a férjemre?...

Gyanakodjak a férjemre? Furcsa lett egy ideje és haragszik a baráti társaságunkból egy hölgyre.

Figyelt kérdés
Jó kapcsolata volt az illető hölggyel. Tisztelte és kedvelte. Egyszer egy nagyon banális dolog miatt megharagudott rá. Nem értettem, hogy ilyen apróság miatt miért kell ennyire haragudni. Ez a mai napig fennáll. Később derült ki, hogy meglátta a hölgyet egy férfival csókolózni. Én akkor azt mondtam neki, hogy nem lehet, hogy ez a baja? Felháborodva mondta, hogy őt ez egyáltalán nem érdekli, és hogy képzelem én ezt.

2018. márc. 15. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Ajjaj


Látatlanban nehéz barmit mondani

2018. márc. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Lehet a hölgy bűne az h megunta h a férjed töketlen elválni. Én rákérdeznék..
2018. márc. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Csalta a férjét vagy csak szinglin csókolózott? Mi lenne ha beszélnél vele, nem érdemes találgatni amég nem beszélsz vele róla? Nem konkrétan a csókolózós esetről hanem arról hogy miért nem kedveli vagy hogy mi baja van vele?
2018. márc. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Esetleg kérdezd meg a nőt, hogy min kaptak össze. Ne támadd azzal, hogy tuti a férjeddel kavart. Ha rákérdezel, lehet hogy elmeséli. :) Lehet teljesen másról van szó és most fölöslegesen nyomozgatsz.
2018. márc. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Az is lehet, hogy csalódott saját emberismeretében, mert ilyet nem feltételezett volna. Az ilyen dolog nagyon mélyen képes megdöbbenteni az embert.
2018. márc. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
3-as válaszadónak. Megbeszéltük, elmondta, miért haragszik rá. Egyébként szerintem csak egy kis flörtről volt szó. Én nem vettem annyira komolyan a történetet, csak a férjem. A házasság néha hosszúnak bizonyul, talán a tüzet kereste.
2018. márc. 16. 17:13
 7/11 A kérdező kommentje:
4-es válaszadónak. Tudom a történetet, csak nekem hihetetlen az, hogy ennyiért meg lehet haragudni. Tehát nincs is miről beszélni. Ha lenne, úgy sem mondaná meg egyik sem.
2018. márc. 16. 17:15
 8/11 anonim ***** válasza:
45%
Csak egy kis flört. Igy szokott kezdődni. Ezért tartom jobbnak eleve a nyitott házasságot. Pedig nem mai csirke vagyok én sem,de saját tapasztalat h jobb igy mint hazugságban élni,és elvárni a férfitől h monogámiát szinleljen.
2018. márc. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
5-ös válaszadónak. Ez a válasz tűnik számomra is elfogadhatónak. Biztos, hogy mélyen csalódott a hölgyben.
2018. márc. 16. 17:16
 10/11 A kérdező kommentje:
8-asnak Nagyon igazat mondtál.
2018. márc. 16. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!