Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 evesen sehogy sem lehet...

17 evesen sehogy sem lehet elkoltozni otthonrol?

Figyelt kérdés
Gyamugy meg ilyen folosleges dolgok nelkul.
2018. márc. 17. 20:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szüleid nem vitetnek haza, és van annyi pénzed, hogy el tudd magad tartani, akkor igen.
2018. márc. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
18 éves korodig várj,tanulj,keress melót,gyüjtögess titkos számlára, vagy megbizható személynél,ha otthon ellopnák elvennék a dobbantó pénzt. Én Osztálytársam Anyukájánál gyüjtögettem anno,mert nálunk ellopták volna. 18 éves korod után menj csak,mert utána a rendőr se vihet haza, sőt cimet se adhat meg. Nem vagyok már mai csirke,de biztosra kell mindig menni,jobb tervezni ,kivárni, mint rossz döntést hozni és a hirtelenségre rácseszni.
2018. márc. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
27%
Ha férjhez mész / megnősülsz, azzal nagykorúvá válsz, és azt csinálsz, amit akarsz. De minek?
2018. márc. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
35%
Utolsó ugye nem komolyan gondolod h csak házasság után lehet otthonról külön költözni és házasként lehet azt csinálni amit a lassan nagykoru ember akar. Hol élünk,Uram gyere le. Lehet egydül is költözni 18 év felett,vagy párkapcsolattal. :D
2018. márc. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként, ha megkérsz rá egy rokont, hogy fogadjon oda magához, és ő megbeszéli a szüleiddel, ők meg beleegyeznek, akkor nem kell gyámügy, meg ilyenek.
2018. márc. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mint ahogy az első írta hogy ha nem küldik utánad a rendőrséget akkor nem valószínű hogy haza kell menned. Viszont abban is egyetértek hogy ezt csak akkor hogy ha el tudod tartani magad és tényleg ne hozz elhamarkodott döntést, legyen a, b, c terv hol fogsz dolgozni, hova költözöl ha ez nem jön be akkor mit csinálj stb.
2018. márc. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%

"csak házasság után lehet otthonról külön költözni"


Nem jól olvastad. Sehol se írtam, hogy csak úgy lehet. Az volt a kérdés, hogy hogyan lehet. Leírtam egy variációt.


"Lehet egydül is költözni 18 év felett"


Mondta valaki, hogy nem?


(Vagy az a helyzet, hogy se az olvasás, se az írás nem nagyon megy ma neked?)

2018. márc. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Ha férjhez mész / megnősülsz, azzal nagykorúvá válsz, és azt csinálsz, amit akarsz. De minek?

Hát én ezt csak egy féleképpen tudom olvasni,értelmezni. Hogy ha férjez mész v megnőszülsz akkor leszel nagykorú.

Amugy ilyet a vallásosok szoktak hangoztatni. :D

2018. márc. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%

Attól, hogy egy mondat csak egyféleképpen értelmezhető, még lehet millió másik mondat is, amiből ugyanaz következik. Pl.:


- Ha megházasodsz, elköltözhetsz.

- Ha megállapodtok egy rokonnal, hogy nála fogsz lakni, elköltözhetsz.

- Ha találsz kollégiumi helyet magadnak, elköltözhetsz.


"Amugy ilyet a vallásosok szoktak hangoztatni. :D"


Hát pedig egyáltalán nem egyházjogi kérdés.

2018. márc. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
Huha...mivel még csak 17 éves, de ha házasodik akkor automatikusan nagykoruvá válik...nem kell még 1 évet várnia 18ig...nem azt írta, hogy akárhány éves is csak attól lesz nagykorú valaki, ha házasodik😥 ez is lehet egy opció..pl vkit megkér hogy papiron vegye el/menjen hozzá 1 évre amíg be nem tölti a 18at /elég szappanopera, de ez van/ majd elválnak és mindenki megy a maga útjára...
2018. márc. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!