Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám kérte menjek le a kisbolt...

Apám kérte menjek le a kisboltba, nemet mondtam az alábbi indok miatt, mire némán nemtetszését adta. Jogosan? 16/l

Figyelt kérdés

Hadd szögezzem le, hogy mondtam apámnak, hogyha hajat moshatok, akkor lemegyek, de erre szemforgatva azt mondta, hogy akkor nem kell.


A helyzet az, hogy 1 nap alatt bezsírosodik a hajam, ezért mindennap mosnom kell, éppen ezért, mert nem tesz jót a mindennapos hajmosás, péntek estétől hétfő reggelik, vagy vasárnap estig (attól függ mikor nem bírom már) nem mosok hajat, vagyis 1 és fél - 2 napig. Régen általánosban rengeteg csúfoltak a zsíros hajam miatt, ezért konkrétan még a szemetet is utálom levinni zsíros fejjel, vagyis kilépni az ajtón.


Amikor apám azt mondja, menjek le a boltba, lemegyek, még akkor este fél 9-kor is. Az egyetlen amitől falra mászok és azt mondom, hogy nem, azaz, hogyha ilyen fejjel akar leküldeni, még akkor is ha csak a közeli kisboltba kell. Lemegyek, csak akkor várja meg amíg megmosom a fejemet. Ezen azért vagyok amúgy fennakadva, mert ő 3 perc alatt fel tudna öltözni, és ugyanannyi idő alatt megjárná az utat mint én. Sőt, ha annyira ellenszenves a séta, akkor kocsival is mehetne, de nem. Magamtól szoktam megkérdezni, hogy kell e valamit vennem a boltból (nappal, csak úgy, hátha), szóval nem lehet azt mondani, hogy semmit nem csinálok, mert de. Amikor kéri, sőt, én szoktam megkérdezni, hogy befizessek e valami számlát, kell e valami a boltból vagy bárhonnan. Illetve a mosogatás is az enyém hétköznaponként és stb. Nem vagyok túldolgoztatva, emiatt nem panaszkodom.


Melyikünknek van igaza?



2018. márc. 18. 15:43
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
64%
Nem normális, amit csinálsz.
2018. márc. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
80%
Sapka, ennyike
2018. márc. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
60%

Nem vagy normális.

Borotváld le a hajad a francba,azt nem lesz vele probléma.

Sapka/kapucni és már nem is látja senki a hajad

2018. márc. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
86%
Naponta mosod a hajad? Az nagyon gáz! Miért nem mész el vele bőrgyógyászhoz, van olyan hely is ahol kifejezetten a fejbőrt vizsgálják, hogy mi lehet a baja.
2018. márc. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
92%
Azt nemtudom kinek van igaza de a banfi hajhullasra valo sampon nagyon szaritja a hajat probald ki hatha segit. Szarazsampont vagy hintoport probaltal mar?
2018. márc. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
84%

Nekem teljesen érthető a hozzáállásod... Nyilván nem fontos neki a bolt, ha baja van a hajmosással. Ennyit írni és foglalkozni ezzel, én már rég másra koncentrálnék zsíros hajjal, otthon, nyugiban :)


VAN, akinek gyorsan zsírosodik a haja és engem alig érdekel a külsőm, de zsíros hajjal én sem kifejezetten szeretek emberek közé menni, mi ebben az abnormális?

2018. márc. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nem értitek egymást :) Ő nem érti, hogy neked milyen fontos téma ez a zsíros haj kérdés te meg nem érted, hogy ő ezt miért nem érti meg. Mások a prioritásaitok és én is csak azért értelek, mert 10 éve én is meghaltam volna ha zsíros hajjal kell lemennem a boltba mert milyen ciki. :D Ehhez képest tegnap meg a pizsimre (és a 3 napja nem mosott hajamra) vettem rá a kabátom, mert főzés közben jöttem rá, hogy nincs valami. A boltos meg sem lepődött, a kisboltokba sokan szaladnak le félig otthoni cuccban :)


Szerintem menj oda apudhoz és magyarázd el neki, hogy milyen sokat csúfoltak ezzel és ezért nem mersz koszos hajjal utcára lépni. Biztos nem fog haragudni, ha bocsánatot kérsz és elmagyarázod neki és megöleled.


A hajadon amúgy semmi sem segít? Akkor is borzalmas a második napon ha összefogod? A fodrászod nem ajánlott semmit rá? Ők sokszor tudnak segíteni jól választani, vagy ajánlanak olyat, ami csak fodrászkellékesnél kapható. A nyári szünetben (amikor senki sem látja) meg kéne próbálnod átszoktatni a hajad ritkább mosásra. Pár hétig borzalmasan fogsz kinézni, de ha kicsit regenerálódik a hajad, akkor át kéne tudnod állni 2-3 naponta mosásra.

2018. márc. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
65%
3 perc séta miatt kepes vagy megmosni a hajad.. Inkább menj el tényleg dokihoz mert nem normális hogy mosni Kell..
2018. márc. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
45%
És ha zsíros hajjal mész le mi van akkor? Meg fog szólni a boltos,nem fognak kiszolgálni,összesúgnak a hátad mögött,vagy mi??
2018. márc. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
33%
Komolyan az emberek minden szart kiírogatnak ide?
2018. márc. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!