Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet ezt tudni?...

Miért nem lehet ezt tudni? Miért nem érdemlek normális válaszokat?

Figyelt kérdés

Sokaknak, szerintem, hisztisnek és követelőzőnek fogok tűnni, de vállalom, hogy ismeretlen emberektől kapjak hideget és meleget.

Őrlődöm a párkapcsolatomban, semerre se haladunk, vagyis lehet, hogy az elválás felé. Röviden: lassan 2,5 éve vagyunk egymás mellett, ebből lassan 2 éve együtt is élünk, ő 34, én 25. Én úgy gondolom, hogy ennyi idő után illik megbeszélni, hogyan tovább (eljegyzés, házasság), hogyan tervezzük az életünk (ház, gyerekek). A gond, hogy hiába igyekszem megbeszélni vele a dolgot már féléve, nem sikerül. A válaszai kimerülnek abban, hogy ő nem tudja ezeket, ő nem tudja így előre megmondani. Én meg csak azt kérdezem, hogy "Miért?". Miért nem lehet ezt tudni? Miért nem érdemlek normális válaszokat? Miért?

Azt is megértem, ha elege van már ebből, mert nekem is, de az idő meg csak megy és megy.



2018. márc. 18. 21:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%
Barátnőmnél ugyan ez a helyzet. Figyelj, ha már most így áll hozzá, ebből normális kapcsolat sosem lesz. Nem tekint egyenrangú félnek, olyannak aki érdemes arra hogy megbeszéljék vele a dolgait. Hagyd ott, tudom nehéz, de ebben a helyzetben ez a legjobb ami tehetnél, csak pazarlod rá az éveidet.
2018. márc. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem nem tervez gyerekeket, sem házépítést, talán pont jó neki úgy ahogy most van, eljegyzés és házasság nélkül.

Tipikus a nőkben, hogy sose elég nekik az ami van, mindig több és több kell. Eljegyzés, házasság, házépítés, gyerek, aztán másik pasi, stb.

2018. márc. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
85%
Utolsó. Ha a férfi nem tervezi az elköteleződést, akkor az illene megemlítenie a nőnek. Mert feleslegesen pazarolnak el éveket.
2018. márc. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Az én szüleim már nagyon szeretnék, ha megismerkedhetnének a szüleivel, meg ha már a menyasszonya lennék, szóval ha elindulna a közös életünk ezen része is. De ő még arra se hajlik, hogy segítse ezt a találkozót létrejönni.
2018. márc. 18. 21:36
 5/27 anonim ***** válasza:
61%
Éretlen egy felelős kapcsolatra. Mellette miden bizonytalan.
2018. márc. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
1,5 éve a családban született egy baba, akkor annyira erőltette a családalapítást. Akkor még nem álltam készen rá, hogy gyerekről beszéljünk, meg házasság nélkül mégis hogyan. Most meg semmi se történik, csak vagyunk, mint a befőtt.
2018. márc. 18. 21:40
 7/27 anonim ***** válasza:
50%
Ne lepődj meg ha még házas is,azok tilkolóznak igy, és bújnak a szülőkkel valo talalkozótól. Te vagy csak egy szerető vagy,vagy sima hézagtöltő nő,aki joó h ingyen használható,de ha jön a jobb repülsz.. Én kilépnék ebből a helyedbe,fiatal vagy ne pazarold az éveidet erre.
2018. márc. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
64%
Mi köze van a gyereknek a házassághoz? Nem 1700 van hanem 2018. :) De én ebből kilépnék mielőbb.
2018. márc. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
24%

2 ev utan mar igy hisztizel a nyakan, hogy vegyen el?? Hat ez nagyon gaz. Nem csoda, hogy nem mond semmit ra, en is csak leraznalak. Illene csendben maradnod ennyi ido utan.

35n

2018. márc. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Nem szívesen vállalnék gyereket házasság nélkül.
2018. márc. 18. 21:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!