Mit kène tennem?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy 14 èves lányka vagyok.Apukám 3 ève belevan buzulva a munkájába.Úgy kèpzeljètek el,hogy munka után mèg a gèpen dolgozik aztán lefekszik.Hètvègèn detto ez megy csak egèsz nap a gèpen dolgozik.Anyukám teljesen ki van tőle kèszülve mert,ha pèldául elmegyünk valahova hètvègén,belekezd a nyafogásba,hogy neki ellett rontva a hètvègèje mert nem tudott haladni a munkával.Anyukám nem birja ezt sokáig már,azt mondja,hogy felakasztja magát vagy itt hagyja.De mondjuk hogy tisztázzam..ennèl többről is van szó.A család nem bír apukám miatt eltölteni egy rendes szombat estèt (itt filmnèzèsre gondolok)mert valami alpári videót vetit ki a tévère ès azt kell nèzni.Hètvègènkènt szokott inni is ès anyukámat is sokszor megsèrti..anyukám azt mondta,ha szólok apukámnak nem jön haza.

2018. márc. 23. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Egy ujabb magyar család,meg se lepődök h a gyereknek tünik fel előbb h baj van,Anyuka meg csak sir, de nem lép,már rég eljöttem volna egy alkoholistától. Ez csak rosszabb lesz. Még csak sértegeti v üti is?
2018. márc. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1%
de azért a pénzt elköltitek-gondolom
2018. márc. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%
Tehát ha apuka ad pénzt ami a köteleségge ha már családot csinált,akkor joga van lábtörlőnek és bokzsáknak tekinteni a családját. Na ezért nem akarnak a nők már családot mostanság..
2018. márc. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Otthon is verik a gyereket főleg lányokat hadd szokják h a férjük melett is ez a normális,nem az.. Csak magyarországon normális a családon belül verkedni.
2018. márc. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Te nagyon semmit nem tudsz sajnos. Talan ha hajlik anyukád a válásra, akkor tamogasd benne, csinaljatok kozos progikat kettesben.
2018. márc. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg anyukádnak, hogy az öngyilkosság nem megoldás. Ha véget akar vetni ennek, akkor váljanak el és végre nyugtotok lesz. De csak miattatok vagy bármi egyéb kevésbé fontos ok miatt ne maradjanak együtt, mert úgy mindegyikötöknek az élete tönkre megy.
2018. márc. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, apádnak minek család, ha otthon ugyanazt csinálja, mint a munkahelyén.
2018. márc. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
apukád munka és alkoholfüggő, anyukád meg társfüggő. szívesen segítek, írok neked bővebben, ha szeretnéd, írj privit.
2018. márc. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!