Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meztelenség családon belül!...

Meztelenség családon belül! Reakciók?

Figyelt kérdés

Ti mennyire toleráljátok?

Mi a határ?

Több olyan ismrősöm van, akiknél nem tabu a pucér test. Pl: nővér és öccs egy szobában alszanak, meztelenül -->felnőttkorban. Lánya előtt apa járkál meztelenül

Mennyire normális?



2018. márc. 23. 22:18
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
84%
Azért van egy határ,nem vagyok egy prüd nő,sose voltam,de rokonaim péniszére nem vagyok kiváncsi,főleg ha még az orrom alá is dugják. Az otthon nem nudista strand.
2018. márc. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
96%

Ebben a kérdésben soha nem lesz egyetértés.

Ha senkit nem zavar a családban, oké, de ha már valaki rosszul érzi ettől magát, akkor már nem.

2018. márc. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
38%
A nagyon igénytelen, műveletlen családokban van csak így. Ez nem prűdség, csak jó ízlés.
2018. márc. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem úgy általában az ember azt tartja normálisnak, amit megszokott. Ha valaki úgy nőtt fel, hogy a családjában természetes dolog volt a meztelenség és ruha nélkül mutatkoztak egymás előtt, akkor valószínűleg őt nem zavarja. Míg ellenkező esetben pedig pont fordítva van. Valamint biztosan vannak kivételek is, hogy valaki pl. már megelégeli azt, hogy folyton meztelenkednek a családtagjai és ő erre nem kíváncsi, nem akarja látni stb., ezért ennek hangot is ad és így tovább.


Én személy szerint nem szeretem. Rajtam mindig van valamilyen ruha vagy legalább egy törölközőt magamra tekerek. Nem szoktam fehérneműben sem mászkálni, meztelenül pedig pláne nem (még akkor sem, ha egyedül vagyok otthon). Én egyszerűen úgy nem érzem jól magam, nekem kellemetlen és egy családtagom meztelen testére sem vagyok kíváncs. Nálunk nem szokás pucérkodni családban (Apukám szokott alsógatyában járkálni a lakásban, arra még azt mondom, hogy belefér.). Nyilván nem kapunk szívrohamot, ha pl. véletlenül rányitunk a másikra öltözködés közben vagy ilyesmi, de direkt senki nem mászkál meztelenül. Nekem az már sok lenne..

2018. márc. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk sosem volt divat a meztelenség. Néha előfordul, hogy a nővérem nem csukja be a wc ajtót, ami engem 18/F-ként nagyon zavar. Ilyenkor azonnal szólok, hogy az ajtót legalább becsukhatná. (Pont lépcsőn felmenet szembe van a fürdő, és nem egy elkerülhető látvány...)

Bár olyan is volt már, hogy amikor egy helyiségben vagyunk, csak lecseréli a melltartóját zavartalanul. Az oké, hogy mérete miatt nincs oka szégyenkezni, de egyszerűen családon belül szerintem ez nem illik.

Ha meztelenség előfordul, olyankor azonnal szólok itthon hogy zavar. De ilyen egy-két alkalmat leszámítva sosem volt ez szokás nálunk. Mindenki rendesen fel van öltözve, esténként/reggelenként is legalább egy boxer és póló van rajtam, meg mindenki máson is van egyéb ruha, elég ahhoz, hogy senki se jöjjön zavarba.

2018. márc. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
46%

>felnőttkorban. Lánya előtt apa járkál meztelenül


Ez nagyon beteg!

2018. márc. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
90%
Nekem az volt a fura, mikor a barátnőm mesélte, hogy az apukája simán mászkál meztelenül a lakásban a 16 éves lánya előtt is. Számomra ez nem túl egészséges dolog, fiú-fiú előtt, lány-lány előtt még elfogadható, de ez már kicsit sok. Pedig nem vagyok konzervatív.
2018. márc. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
86%
Apámmal élek, ő simán mászkál előttem meztelenül, ha fürdik sem problémázik azon ha esetleg bemegyek kezet mosni. Én meztelenül nem mászkálok előtte, bugyiban és melltartóban látott már. Anyám ritkán, de átöltözik előttem, melltartóban és bugyiban minden szégyenlőség nélkül mászkál előttem. Bátyám alsógatyában szokott lenni ha itthon van, de előfordult már hogy pl vittem be neki törölközőt és akkor láttam meztelenül.
2018. márc. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
42%
Macskájuk előtt lehetnek meztelenek, az nem baj, de családtagok előtt az már gáz.
2018. márc. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
96%
Nekem ez nem normális, mert nem ezt szoktam meg. Aki ezt szokta meg, "ebben nőtt fel", annak nyilván normális.
2018. márc. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!