Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 14év után szétmenni vagy élni...

14év után szétmenni vagy élni együtt mert már 42 vagyok, sex se olyan főleg, h volt 15hó kohagyás? FF

Figyelt kérdés

15ik éve vagyunk eggyütt és februárban kaptam össze a párommal mert 15hónapja nem voltunk eggyütt az ágyban csak aludni! Soha nem kaptam választ mindig azt mondta nem akar róla beszélni!! Majd olyan 3 hétig veszekedtünk mert már úgy éreztem ezt át kell beszélnünk ha nem megy szép szóval akkor veszekedve, ilyet is a fejemhez vágott: “primitív ősember vagyok állatias ösztönökkel!!!” Csak mert rá mertem kérdezni miért nem voltunk eggyütt 15 hónapja, én másik házban aludtam azt gondoltam jobb lesz a különlét majd Ő rádöbbent szeret és 6szor sexeltünk is mikor visszamentem aludni de én már nem kívántam és el se tudtam menni csak orálba amit előtte soha nemis engedett de most mondtam neki csinálja meg mert nem megy máshogy (elnézést, h ezt írtam!!!) Ő lehet rádöbbent szeret de azt hiszem elhidegültem! Eröltessem a kapcsolatot? Megvan mindenünk ami kell egy átlagos élethez, én42 Ő37, saját hitelmentes ház, 2kocsi, nagy moci, pénz is van félretéve, fél misit keresek havonta Ő meg 200felett kicsivel de nem tudom pontosan mennyivel mert sose kérdezem (nem dicsekvésként írtam le, csak a tisztánlátás miatt!)

Nincs gyerekünk amit én jó pár éve akarok de ő nem, kivéve mióta nem veszekszünk azóta mondja, h akar (nekem van gyerekem az előzőtől, neki nincs) nem vagyunk összeházasodva sem.

Szerintetek mit kellene tennem?? Maradjak mellette? Vagy kezdjek új életet? Ilyeneken jár a fejem, h csak pánikol és azért békülne!



2018. ápr. 9. 07:21
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
50%
42 eves vagy??? Szoval elotted az elet!! Anyukam 45 eves es o 2 eve hagyta el apukamat es most o a legboldogabb ember a vilagon. Ne ad fel csak azert mert azt hiszed hogy a korod miatt nem lehetsz boldog mert ez nem igaz! :) es a masik meg ha 15 honapja nem volt szex akkor biztos mashol kereste az oromot :(
2018. ápr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
94%
Valahogy szerintem próbáljátok meg újraépíteni az egészet. Hacsak még nem utálod mint embert, mert akkor még sikerülhet szerintem ha ilyen gond nincsen. Nem biztos hogy azért kapálózik mert fél hogy egyedül marad. Meg ezt szerintem amúgy simán észrevennéd.
2018. ápr. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
94%

Szia!

Ha megtudjátok oldani akkor beszéljétek meg, olyan nincs h nem akar beszélni valaki ilyen fontos témáról. Szerintem hívd el valahova pl. Sétálni, moziba vagy étterembe és amikor lecsillapodtak a kedélyek akkor szépen térj rá a témára.

Nagyon fontos mindenrőp beszélni...

És tartsátok tiszteletben, h 15 hónapig nem volt testi érintkezés köztetek és milyen jól kibírtátok. Nem történt semmi, csak néha kell egy kis szünet.

Azért elég sok éve együtt vagytok. Sztm próbáljátok vhogy megoldani és ha nem megy, akkor sajnos további utakat kell mindkettőtöknek járnia.

2018. ápr. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
93%
Vannak nok es ferfiak, akik nagyon jol meg vannak szex nelkul. (Neveles, rossz tapasztalatok, stb). Lehet baratnod is ezekkoze tartozik. Az is lehet, hogy az elso 13 evben tetette, mert ugy erezte ez. kotelesege, de mar belefaradt. Azt nem hiszem, hogy most jott ra, hogy meg mindig szeret. Eddig nem tudta? Nem akar szetmenni, mert kenyelmes igy neki, Viszont, vannak olyan emberek is, hogy a szeretet nekik nem feltetlenul jar a szexel. En biztos, mint ferfi vagy no, nem maradnek ebbe a kapcsolatba.
2018. ápr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim válasza:
11%

Sok idősebb, házas férfi sem érti a nőket és hogy a nők mire gerjednek, mitől találják férfiasnak a férfiakat vagy mitől laposodik el egy házasság. Ha nőket kérdezel, akkor pont az ellenkezőjét fogják mondani annak, amit egy nő ténylegesen is vonzónak tart. Az ember elsősorban egy ösztönös állat és csak másodsorban tudatos lény (persze ennek beismerését lealacsonyítónak érezzük). Ha nem tudsz hatni a sok millió év alatt kialakult és beidegződött női ösztönökre, akkor a feleséged nem fog vonzódni hozzád. Ez nem olyan amit "megbeszéléssel" át lehet hidalni.


Olvasd el ezeket:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2018. ápr. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
56%
Mit kellene tenned? Tanulni, mert holnap megint suli. A magyartanárodat már úgyis megsirattattad egy párszor, legalább a többinek kíméljél!
2018. ápr. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:

14es igazad van! Szerintem alappillér (oszlop) maga a sex hisz anélkül írtam: “lakótársi vagy baráti 1 kapcsolat”

Sokáig húzni nem akarom egészbpontosan max holnap, h vagy feláldozom magam és próbáljunk homokot tenni a múlt értéseire vagy hadjuk az egészet és menjünk teljesen külön. Bár már én szakítottam olyan 1hónapja kb és szerintem ettől tért meg az esze mert tudja rólam ha tényleg vége akkor nincs visszaút nállam! Ez az egyik szabályom! A pénz meg az emlékek miatti eggyütt maradástól nem érdekeltek soha! Arra azt mondom nem lesz fényesebb és vastagabb a szemfedél! De mindíg félek, mindíg féltem a változástól az egyedülléttől és sajnos pánik fog rajtam kijönni és felszedek valaki olyat rövid idő alatt akit talán nem is akarnék! Amúgy hűséges típus vagyok! Ez is szabály nálam hisz anélkül nem kapcsolat 1 kapcsolat! De ez sokmindenre igaz nálam pl pénz hisz mit ér a pénz ha nincs kire önzetlenül rákölteni? Hogyan várhatnám el, h ragaszkodjon hozzám ha dugdosnám elől a pénzt azelől aki aki velem él és jöbőt tervez? Ezért tartom hüyeségnek a külön kasszát bár az sosem érdekelt mennyi van neki mert a pénz csak eszköz! Ha nem lenne akkor persze gond de úgy kell csinálni, h legyen és mindíg legyen c terv is ne csak b...

2018. ápr. 9. 14:25
 28/46 A kérdező kommentje:
Hopp bocs! 24-ik nem 14-ik hozzászólás
2018. ápr. 9. 14:26
 29/46 anonim ***** válasza:
86%
ha nincs gyerek, kezdj új életet, 14 év után már nem fognak nagy meglepetések érni ezzel a nővel
2018. ápr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
75%

Most mit mondjak erre. Ha egy nő nem szereti a szexet, vagy veled nem szereti, akkor az egészet megette a fene. Szerintem a legjobb a tökéletes nyíltság kb. ezt mondanám a helyedben "Figyelj ide, én egy szexuális beállítottságú ember vagyok, ahhoz hogy a hétköznapokban tudjak lelkesen, keményen dolgozni, kell nekem feltöldödéshez a testiség.


40F

2018. ápr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!