Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elköltöztem, de nagyon zavar,...

Elköltöztem, de nagyon zavar, hogy a testvérem elfoglalta a szobámat, mit lehet ezzel az egésszel kezdeni?

Figyelt kérdés
Másfél éve költöztem a barátomhoz, megvagyunk, de kicsi a hely, sok cuccom még otthon van, szóval nem érzem magaménak a helyet és mivel az ő családjáé a lakás nincs is sok beleszólásom a dolgokba. Imádom ha van egy saját helyem, egy kuckóm ez nekem létkérdés. Volt is egy szobám még otthon, de befoglalta a hugom(neki is van külön szobája). Nagyon fura és fáj látni a szobám, amikor hazamegyek, a bútorok átrendezve, a cuccaim bedobozolva, kb semmit nem találok, semmi nem olyan mint volt. Anyáék azt mondják, bármikor mehetek haza, bármennyi időre, de így már nem is tudom hol aludnék akár csak egy éjszakát is. Nem tudom mit kéne tenni, beletörődni, hogy kitúrt a tesóm és az életem bedobozolva és már nem tudok visszamenni, hiszen ez a felnőttkor, vagy még megpróbálhatom finoman viszafoglalni azt ami az enyém (volt?)?
2018. ápr. 21. 11:27
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
83%
Ha van külön szobája ez teljesen indokolatlan. Kérd meg -első körben őt-, hogy hagyja meg a szobádat, ne is menjen be, mert néha vissza akarsz jönni. Ha nem megy a szüleid segítségét is kérd.
2018. ápr. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 hollófernyiges ***** válasza:
80%
Elköltöztél, nem várhatod el, hogy múzeumot rendezzenek be a régi szobádban.
2018. ápr. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
67%
a kettes válaszolónak van igaza!
2018. ápr. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
68%
Fel kéne nőlni inkább
2018. ápr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
23%
A helyedben adtam volna egy taslit a hugodnak,aztán húzhatott volna a szobájába vissza.
2018. ápr. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
25%
Van saját szobája de a tiéd kelett vmiért,gondolom fente már a fogát,egy napra se mennék haza inkább aludnék a pályaudvaron,mint kiturva a kanapén.. Gondolom a viszonyotok is hasonlo.
2018. ápr. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
75%
"imádom ha van egy saját helyem, egy kuckóm ez nekem létkérdés. " Beszéld meg a szüleiddel!
2018. ápr. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
74%
Nekem se esne jól, az biztos. A szülői ház mindig is egy menedék. A húgod meg férjen el a saját szobájában. Igen, szólj neki, hogy szeretnéd a szobádat megtartani. Ha az övé kisebb, akkor cseréljetek. Pedig én már bőven felnőtt vagyok, 30 feletti, ezer éve elköltöztem. Mégis ez a véleményem.
2018. ápr. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
95%

Rendezd be magadnak a húgod régi szobáját. Nem értem, ha nem laksz oda, felesleges szentélyként őrizni a régi szobádat, amikor én elköltöztem, fel sem merült, hogy ott nekem minden maradjon a régiben. Minek?

Gondolom a te szobád valami oknál fogja jobban megfelelt a húgodnak, esetleg nagyobb, fényesebb, jobb az elhelyezkedése. Mivel ő még otthon lakik, egyértelmű, hogy ő kapja a jobb adottságú szobát.

2018. ápr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
87%

9.! Én is ezt írtam, cseréljenek!


Ha lesz családja a kérdezőnek, és esetleg messzebb laknak, lesz hol letenni aludni a babát, stb. Nem tudom, mi rossz van abban, hogy ragaszkodna egy külön helyhez a szülőknél.

8. voltam.

2018. ápr. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!