Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gender-elmélet (társadalmi...

Gender-elmélet (társadalmi nem) szerint hova sorolnátok magatokat a családon belül elfoglalt helyetekkel?

Figyelt kérdés
Biológiai nem feltüntetésevel.

2018. ápr. 21. 17:10
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
25 éves fiú, vagy és nem 25 éves férfi. Ez is egy gender! Sok mindent elárul rólad, hogy milyen szerepet is tudsz jelenleg betölteni a társadalomban.
2018. máj. 3. 20:08
 32/40 anonim ***** válasza:
12%

na mesélj egy kicsit pls .... kivi vagyok komolyan.

egyébként egy 25 éves sztem sokkal inkább fiú, ez így helyes. majd 45 évesen leszek férfi

2018. máj. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
Meg is válaszoltad kérdésed.
2018. máj. 3. 22:15
 34/40 anonim ***** válasza:
0%
látom, megingathatatlanul bölcs vagy, de vmi minimális érv vagy indoklás továbbra sincs. oké ... ez is egyfajta válasz.
2018. máj. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
Mit kell megindokolnom, te ismered magad a legjobban, amit elárulsz magadról, az alapján dönthetnek rólad mások. Gendered változik az évek folyamán, sőt van, hogy egyetlen nap alatt, egy sorsfordító esemény (gyeremek születése, szerelem, tragédia) hatására. Az ön ismereti besorolás segíthet jó munkát, párkapcsolatot keresni. Mert nagyon sok ember nem a neki legmegfelelőbb munkában tölti le életét (nem motíváltak benne), ugyanígy emberi kapcsolataikban, valaki (pl: nő) a macsó stílusra bukik és élvezi, hogy irányítják, más inkább maga irányít. Persze vannak kompromisszumok, a végleteknél mégis gyötrelmes egy ilyen kapcsolatban élni.
2018. máj. 4. 16:46
 36/40 anonim ***** válasza:

végre vmi értelmes összefoglalót is olvasok tőled :)


igen ... a közös pont mindegyikben pedig h a döntő többség nem mer saját maga lenni, sokkal egyszerűbb menni a nyájjal, na meg persze kényelmesebb, kifizetődőbb is. én mindig mondom h kincs és ritka egy igazán erős, stabil személyiség, de legtöbben még csak nem is értik ... nemhogy önismeret, ugyan.

2018. máj. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
A döntő többség felfogta és értelmezte a kérdést, ezután értelmes vagy humoros választ adott. Úgy látom neked ez nem sikerült. Nem muszáj minden kérdésre válaszolnod, főleg, ha nem értelmezed előtte. Ha más témában lenne kérdésed, ne itt, hanem egy új kérdésben tedd meg.
2018. máj. 4. 19:15
 38/40 anonim ***** válasza:
0%

hát bocs de sztem pont eléggé értelmi fogyatékosra sikerült a legtöbb válasz ezzel a kisállat-simogatással és stb, szal most már nem tudlak hova tenni, de végül is a te kérdésed ... oké

(a # 19 -Esnél eléggé bakot lősz viszont, ez egy nagyon de nagyon leegyszerűsített és még téves felfogása is a genderizmusnak. értem én h jók a sztereotípiák, de szal pont ide nem passzolnak)

2018. máj. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
Semmi baj, úgy látszik neked egy kicsit bonyolult ez a kérdés.
2018. máj. 4. 23:35
 40/40 anonim válasza:
44%
21 éves fiú vagyok, imádom sminkelni magam, de nem az egyszerű natúr/nude stílusban, hanem a színes, kreatív, feltűnő kategóriában, nap ne telne el hogy ne így mozdulnék ki. szeretem és hordom is a designer extrém ruhákat, mindennek színesnek és csillogósnak kell lennie rajtam. szeretem a nagyon magas talpú női cipőket. szeretnék sminkes vagy műkörmös lenni, jelenleg videókészítésből élek. nem szerettem soha és nem is űztem a kemény, férfias munkákat mert letörne a hosszú körmöm :D szőrtelenítem magam mindenhol és ezt így is szeretném megtartani. nem, nem érzem magam nőnek és nem is szeretnék az lenni. heteroszexuális vagyok, 42 éves nővel élek együtt. cmon, judge me!
2018. máj. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!