Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hány év együttjárás után...

Ti hány év együttjárás után ismertettétek össze a szüleiteket egymással?

Figyelt kérdés

Úgy értem, Ti hány évesek voltatok, eljegyzés után történt-e, vagy már jóval előtte? Esetleg csak az esküvőn ismerték meg egymást?

Volt, ahol ezt nem a fiatalok, hanem maguk a szülők kezdeményezték?



2018. ápr. 23. 18:14
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
69%

3 eve vagyunk egyutt es nem talalkoztak egymassal a szuleink, nem

is nagyon hozta szoba senki a temat. Csaladi osszejoveteleket senki nem szokott szervezni, szoval szerintem maximum eskuvon majd.

2018. ápr. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
68%
A szülők legtöbb esetben eljegyzés vagy esküvő napján találkoznak először. Mi 17 éve vagyunk együtt. Anyósom soha nem látta anyámat. Apummal is csak egyszer találkozott. Nem ismerik egymást, és ez így jó.
2018. ápr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
89%

Eljegyzésünk sem volt ugyan. De 3 hónapja sem volt, hogy együtt voltunk, mikor anyám találkozott apósommal. (Elnézést azoktól, akiknek csak papírforma után használhatóak e megnevezések, most ezt ne rágjuk le.)

Anyám és anyósom kb fél év után találkoztak. Hogy anyósom és apám, meg apósom és apám mikor találkoztak, azt nem tudom már, de szerintem 1 éven belül.

2018. ápr. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
63%
Mi 2,5 éve vagyunk együtt, eljegyzés egy év után volt. Szeptemberben házasodunk, de nem ismerik egymást a szüleink. Majd az esküvőn találkoznak először.
2018. ápr. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
77%
Mi mar hazasok vagyunk evek ota, a szuleink csak a hazassagkoteskor talalkoztak, de ennek az az oka, nem egy orszagban elnek. az eskuvo volt az egyetlen alkalom, amikor talalkoztak, de az szerintunk eleg is volt, nagyon mas vilag a ket oromszulo paros, nem erolteti senki a talalkozast.
2018. ápr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
79%

2 év után.

Azonban csak azért, mert mi tartottuk a "nagy karácsonyi-családi összejövetelt"

2018. ápr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
52%
Hmmm..Érdekes válaszok.Nekem az a normális ha egy komoly kapcsolatban ismerik egymást a szülők.Nállunk kb fél év után találkoztak.Általában évente párszor tartunk egy családi kis bulit,gyerek névnapja szülinapja,karácsonyt.Ekkor találkoznak.Amúgy pedig ritkán hivják is egymást telefonon.
2018. ápr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
12%
Mi 2 hónapja vagyunk együtt, engem 2 héttel ezelőtt mutatott be barátom a szüleinek, én pedig majd most fogom az enyémeknek bemutatni őt. Számomra az eléggé durva lenne ha pl esküvőnkön látnák először egymást az én szüleim és a párom.
2018. ápr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
65%

#8 Nem sikerült értelmezni a kérdést.

Arról van szó, hogy a te szüleid és a párod szülei mikor találkoztak először egymással.

A valóságban meg tényleg az esküvőn szoktak találkozni az esetek túlnyomó részében.

2018. ápr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
91%

ma 19:12

Szövegértés nem nagyon megy neked. Nem az volt a kérdés, hogy te mikor találkoztál először a párod szüleivel vagy ő a te szüleiddel. A kérdés az, hogy a te szüleid mikor találkoztak először a párod szüleivel.

De hogy válaszoljak a kérdésre.

14 éve vagyunk házasok. Csak az esküvőn találkoztak. Ez nem fura, hiszen a szüleink 2 különböző világ. Míg az én szüleim Pesten a férjem szülei Nógrád megyében élnek. Mindkét szülőknek megvan a maguk élete. Azt, hogy mi a gyerekeik összekötöttük az életünk a szülőknek nem kell jóba lenni.

2018. ápr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!