Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak az európai papírokért...

Csak az európai papírokért kellet neki a nő?

Figyelt kérdés
Van itt olyan nő,vagy története aki tapasztalt vagy hallott olyat hogy egy külföldi férfi csak azért vette el mert kellettek neki a papírok hogy Európábanm aradhasson?Mennyi idő múlva derült ki?Hogy ismerkedtek meg?Kíváncsi vagyok a történetekre.

2018. ápr. 24. 05:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerrncsére ennek nem lett végkimenetele,de ennek indult. Egy idősebb nő ismerősöm netem chatelt egy kubai pasival,fordítóval kommunikáltak. Mivel tanultam spanyolt segítettem neki. Majd a fószer leírta,hogy inkább engem választana mert beszélem a nyelvet és fiatalabb vagyok. Elmondtam a nőnek szerencsére felfogta ésszel mielőtt baj lett volna.
2018. ápr. 24. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Igen,sajnos nagyon sok nő bedől ennek.
2018. ápr. 24. 06:30
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Hajaj, hány ilyet láttam pedig csak fél évig dolgoztam a BÁHnak
2018. ápr. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
91%

Van a városban egy menekült tábor. Elég sok migráns mászkált a városban.

Kolléganő egy 40 körüli, dundi, két gyerekes elvált nő. Elkezdett neki udvarolni egy fekete srác. Olyan 30 körüli, magas, izmos, és jól beszél angolul.

Hatalmas volt a szerelem, a csillagot lehozta az égről. Mi már akkor mondtuk, hogy azért csak óvatosan. De a nő besértődött, hogy mi nem hisszük el, hogy egy ilyen jó pasi őszintén szeretheti, meg hogy náluk az ilyen dundi alkat a legvonzóbb. Összeköltöztek pár hónap múlva, minden szuper, rá negyed évre esküvő.

A srác rá egy hétre, hogy megjöttek a papírok, szó nélkül eltűnt, amíg a kolléganő dolgozott a gyerekek meg suliban. A ruháin kívül vitte az összes ékszert, kisebb műszaki cikkeket, meg minden pénzt, ami otthon volt.

A nő még mindig arra vár, hogy hivatalosan is kimondják a válásukat, mert sejtelme sincs, hogy hol van a férje, vagy hogy egyáltalán él-e még. Magyar (kettős) állampolgárként Unión belül bárhol letelepedhetett, utazhat vízum nélkül.

2018. ápr. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
90%
Sok az ilyen történet. Főleg észak-afrikai férfiak csinálják, akik már otthon is úgy éltek a turizmusból, hogy európai elhanyagolt hölgyeket szórakoztattak.
2018. ápr. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
84%

3-as

Öt és fél évig voltam ott, rengeteg ilyet láttam én is :D

2018. ápr. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
83%
A családban történt ilyen sajnos. A pasi a gyerek születése után dobbantott Angliába.
2018. ápr. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
91%
Egyiptomban katasztrófa, minden évben jarok buvarkodni, mindegy nekik csak europai legyen, minden nőre rárepulnek, kell a vizum. sok idiota meg bedől nekik.
2018. ápr. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
84%

Facebookos arab pasik...

Nehezen, es nyersen de sikerült anyamat felvilágosítani!

2018. ápr. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
87%

Nekem a volt osztálytársamat hülyítette egy afrikai pali. Persze az osztálytársam egy 100 kilós, nem túl szép nő 2 gyerekkel. Facebook-on ráírt a néger gyerek, azonnal szerelem... na persze. Hiába mondták neki, hogy óvatosan, ugyanez volt, mint a fentebb leírtak: halálos sértődés, hogy ő miért is ne kellhetne egy ilyen "jó" palinak... Kiment utána Németországba, 2 hónap után eljegyzés!!!

A lényeg: A csaj is, a gyerekei is sérültek ebben a "csodálatos" történetben, a srác meg azóta is hülyíti a nőket és van legalább 3-4 profilja. Ez van.

2018. ápr. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!