Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen rossz hatással...

Tényleg ilyen rossz hatással van az emberre a mindennapos veszekedés? Mi lesz apával?

Figyelt kérdés
Apu 65 éves, anyu 45. 7 éve, hogy elváltak. Viszont nem költöztek szét, együtt lakunk mai napig. Még válás előtt is 5 évig mindennaposak voltak a veszekedések, már-már fizikai aktusba is torkollott,, nap végére mindenkit szétvert az ideg és sírva feküdt le. Másnap kezdődött az egész újra. De mivel egymásra vannak nagyon utalva, így lehetetlen lett volna megoldani az életüket egyedül. Apa ma kórházba került egy szokásos ordításos veszekedés után. Elvileg nagyon szétment az idegrendszere. Orvosok hívtak minket, hogy nagyon rosszul van, mindene fáj. Lehetséges, hogy nem éli túl, iszonyatosan rossz neki, szerencsére még szívrohamot nem kapott, pedig elvileg közel volt hozzá. Mondták, hogy menjünk be hozzá meglátogatni amíg biztosan lehet. Anya meg csak annyit mondott, hogy már megint csak játssza magát, meg hogy megőrjíti őt, kikészíti az életből... Nem akarom elveszteni apát :( Még csak 18 éves vagyok. Én is 6 éves korom óta veszekedésben élek, 12 év alatt szétment az idegrendszerem, olyan idegproblémákkal küszködöm, hogy remeg a kezem mint valami Parkingson-kóros és sírórohamaim vannak sokszor. Már el akarok költözni viszont 200 ezrem van csak és munkám még nincs, most végeztem csak a középiskolával. Azt terveztem, hogy vagy kollégiumba megyek szeptembertől vagy elkezdek dolgozni és akkor 1 év múlva mehet el itthonról. Szerintetek mi lesz velem ha még itt maradok? És a legfontosabb, mi lesz apával? :'(

2018. máj. 9. 12:57
 1/5 anonim válasza:
100%
Azt nem tudom mi lesz apáddal, de te nyugodtan elköltözhetsz, ha tudsz. Nem kell nrked is tönkre menned.
2018. máj. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%

1. apád miért nem költözött el VELED?

2. miért nem bxott le anyukádnak egy pofont? Nem tartom jónak a nők verését, de van az a helyzet, ahol a csaj kiérdemli a maflást

2018. máj. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 El fogok amint tudok, csak még nincs lehetőségem :D

#2 Mert apának nem volt pénze, és nyugdíjt csak most kezdett el kapni egy pár hónapja. A válás után 7 évig nem dolgozott. És lebxott neki többször is és vissza is csattant.

2018. máj. 9. 13:15
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan munkahelyek, ahol szállást is kapsz. Pl. a McDonald's-ban tudom, hogy több városban is olyan mértékű a munkaerő hiány, hogy szállást is állnak, csak menjen dolgozni valaki. Tudom, nem egy álom meló, de szállás és megélhetés.


Az ember egy "szoftveres" élőlény, ha a szoftvert folyamatosan éri negatív hatás, akkor a testen jönnek ki a tünetek.

2018. máj. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A mndennapos veszekedes, egyenlo mindennapos stressz. A stressz kaositja az idegrendszert, szivet stb. idegeskedes matt lehet szivrohamot, agyverzest kapni, lehet cukorbetegnek lenni, rakosnak lenni (utobbiak hosszutavon).

Alukaddal mi lesz? Nem tudni. De ha az orvs azt mondta menj be, amig lehet, akkor menj be! Latogasd meg minden nap. Lehet felepul, lehet nem. Ne itt sajnlatasd magad vagy kerdezosodj, hanem holnap menj be suli utan, kerdezd meg tole ker-e valamit, bevigyel-e neki valamt. Mondd neki szereted. Szeretned ha hazajonne, hallgasd meg, barmit is mondd.

2018. máj. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!