Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagykorú fiatalok! Ti jártok...

Nagykorú fiatalok! Ti jártok még nyaralni a családotokkal?

Figyelt kérdés
Én inkább dolgoznék idén egész nyáron, de tartok tőle, hogy otthon sérelmeznék a döntésem. 20/L

2018. máj. 11. 14:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

19 eves korom ota kulon elek a szuleimtol, a parommal. Tavaly kettesben voltunk Korfun, iden a szuleimmel megyunk Zakynthosra. Ha te inkább dolgoznál, mondd meg nekik, elvégre felnőtt vagy, a te döntésed.

21N

2018. máj. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
20 évesen költöztem össze a párommal. Jelenleg 23 vagyok, de minden évben megyünk kettesben is, meg a családommal is nyaralni. Testvérem 28, ő is jár velünk a párjával.
2018. máj. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Szoktunk. A szűkebb családdal, 10-12-en. Viszont nem vagyunk összenőve, vannak külön és közösen is programok.

Úhy, hogy szülők + gyerekek 0-24 eggyütt, úgy már nem.

2018. máj. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
19/L vagyok, anyával és a 22 éves nővéremmel megyek idén nyaralni.
2018. máj. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Édesapám meghalt, édesanyámmal szoktam menni néha nyaralni kettesben, jóban vagyunk nagyon.

Amikor 18 éves voltam, én is kihagytam egy családi nyaralást, mert mást szerettem volna csinálni. Nem volt belőle sértődés. Szerintem vezesd fel mindenképpen, bajod nem lehet.


35/N

2018. máj. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz, akkor ne menj. Komolyan, inkább szólj előre, mint vérig sértve végigduzzogd az egészet, amivel elrontod mindenki szórakozását. Egyszer ezt csinálta egy unokatesóm, szó szerint végig azon depizett, hogy most két hétre elszakították őt a nagy szerelmétől, és mindenkinek megkeserítette azt a nyaralást. Inkább maradt volna otthon, mind jobban jártunk volna. Ne tartsd magadban ha bajod van, szólj nekik, meg fogják érteni.
2018. máj. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de ha olyan lenne a szitu, nem zárkóznék el. De ha nem akarom, nem kell, nyilván.
2018. máj. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

22 éves vagyok, 2 éve voltunk velük az akkori párommal nyaralni utoljára. 19 évesen költöztem el, azóta nem igazán megyünk együtt hosszabb utakra, viszont belföldön rövidebb alkalmakra szoktam velük menni. Ez nem azért van, mert nem szeretem őket, csak teljesen más fogalmunk van a nyaralásról. Ők az aktív, városnézős fajták, én meg a tengerparton döglős :D


Amúgy munka miatt nem hinném, hogy kiakadnak, ha nem mész. Nekem is volt olyan, hogy felajánlották, hogy menjek velük, de akkor még tartott a próbaidőm, szóval nem volt opció. Normális felnőtt ember ezt megérti.

2018. máj. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
15-19 éves koromig nem mentem velük nyaralni. Aztán kattant valami és rájöttem, hogy jó lesz az, így azóta voltunk már együtt.
2018. máj. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
19éves koromóta külön élek a szüleimtől,de mindenévben elmegyünk együtt is nyaralni,illetve van,hogy egy sima hétvégén is elmegyünk valahova.20/L.
2018. máj. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!