Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális, helyes? 11/L

Ez normális, helyes? 11/L

Figyelt kérdés
Az anyámnak pici a melle,(el cigizte) és most hogy meleg van ,nem vesz fel a felső testére semmit csak egy bugyiban alszik,de a 13 éves tesóm előtt és előttem is így járkál,ez sztetek nem fura?(sztem de,én nem tudom hogy hogy gondolja ezt)
2010. jún. 14. 17:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
51%
el cigizte a mellét? amúgy nem oké, hogy így mászkál
2010. jún. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%
mi az hogy elcigizte a mellét?
2010. jún. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
79%
Elcigizte? Ezt nem egészen értem. Egyébként szerintem nem fura. A saját anyád, belőle jöttél ki.
2010. jún. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
82%
Én is bugyiban alszok,s mivel most a 2hónapos babánkkal itthon vagyok egyedül ezért én napközben semmiben/bugyiban vagyok. De ha már nagyobb lesz a lányom lehet hogy akkor is meleg lesz én megprobálok majd minnél kevesebb ruhában lenni.DE anyud helyében azért egy fürdőruha felsőt felvennék. Vagy egy lenge nyári ruhát:) Ha meg a tesód fiú akkor még inkább megértem hogy furának érzed:)
2010. jún. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem olyan nincs,hogy valaki elcigizi a mellét,de szerintem az anyukádnak valami problémái vannak,bár nem vagyok benne biztos
2010. jún. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
82%
Valószínűleg úgy értette,hogy a cigi miatt annyira lefogyott,hogy eltűnt a melle is.Egyébként szerintem fura.Legalábbis a mi családunkban nem szokás.Pedig nem vagyunk szégyenlősek.
2010. jún. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom te fiú vagy és nem tetszik a látvány. Ha "elcigizte", ami képtelenség, nagyjából azt jelenti, hogy sovány és megtört lehet a cigitől. Nem lehet valami szép látvány szegény. Ezért is, meg a gyerekek miatt is vehetne fel valamit magára. Kérd meg rá, hátha megteszi.
2010. jún. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
82%

utolsó válaszoló.

Olvasd el a kérdést..a kérdező lány.

11/L

2010. jún. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
82%
Irta hogy lány:D:D DE semmi gond.:) (NEm lecseszés.)
2010. jún. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
87%

szerintem ez akkor fura ha mondjuk most kezdte, ha eddig is igy volt, akkor meg miért csak most kezded furcsálni?

szeritem nem fura... néz és csinál a ti korosztályotok (tiszt.a kiv.nek) szerintem épp elég nem neki való dolgot ami furább lehetne az anyukád mellénél.

2010. jún. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!