Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan van az, hogy az egyik...

Hogyan van az, hogy az egyik osztálytársamnak 4 testvére van, de mindnek más a vezetékneve?

Figyelt kérdés

2018. máj. 19. 09:43
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom csak féltestvérek, mind a négynek más az apukája.
2018. máj. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
vagy "fogadott" gyerekek
2018. máj. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Ha örökbefogadottak lennének, akkor szerintem a szülők vezeték nevét kapnák. Szóval minimum háromnak más az apja, egyik meg lehet az anyja nevét viseli...



Illetve lehet, hogy van a férj, van neki 3 db gyereke, egyik az Ő, másik az anyja nevével, harmadik a volt felesége/barátnője nevével, s van a mostani asszony kinek van egy gyereke vagy a volt férje/kapcsolata nevén, vagy a sajátján.


De elég valószínűtlen.

2018. máj. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
volt ilyen osztalytarsam. Mindegyik gyerek mas ferfitol volt.
2018. máj. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Azért ha valahol öten testvérek, ott már lehetnek olyan életkori különbségek simán, hogy az egyik még iskolás, de a másik már pl. férjhez ment. Lehet, hogy többen is vannak ugyanattól az apától, csak aztán felvettek más nevet?
2018. máj. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%

Ismertem én is ilyet.

Kanalas Krisztofer,Lakatos Leandro,

Kolompár Ronaldino, Gáspár Fernando

Nagyon helyes kiccalád vót.

2018. máj. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
48%
Nekem is van egy olyan osztálytársam ,akinek 6 féltestvére és egy testvére van. Az anyja az apjának a negyedik felesége...van olyan féltestvére,aki elmúlt 30 éves...a jelenlegi feleség 35 éves...
2018. máj. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem igazi testvérek, hanem nevelőszülőknél vannak, és így testvéreknek ismeritek őket, és ők is annak mondják egymást - én ismertem ilyen testvérpárt is.
2018. máj. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kfulopke válasza:

Lehetnek más apától.

Megkaphatja egyik az anya, másik az apa, harmadik mindkettő vezetéknevét.


Amúgy nem mindegy? Ha férjhez mennek/ feleségül vesznek valakit, felvehetik házastársuk nevét is (férfi is a nőét, akár a saját vezetékneve mellé/helyett), akkor megint más lesz a neve. Akár 18 éves koruk felett megváltoztathatják keresztnevüket is.

2018. máj. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk sem egyezik a vezeteknevunk az ocsemmel, mivel anya ujrahazasodott es a ferjenek mar volt egy gyereke, de megis ocsemkent mutstom be mivel most mar testverek vagyunk
2018. máj. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!