Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom szülei nagyon ellenzik...

Barátom szülei nagyon ellenzik a kapcsolatunkat. Mit lehet ilyen esetben tenni ha még nem tudunk össze költözni?

Figyelt kérdés

Ő 22 éves, én 18 vagyok. Pár hónapja is ismerkedtünk, de akkor semmi gondjuk nem volt vele. Pár hete össze is jöttünk, és ezt inkább az én családom tudomására hoztuk csak. De a barátaink és egyéb emberek előtt is simán felvállaljuk.

A szülei állítólag az előző barátnőjénél is csak azt engedték meg, hogy a lány este 8ig lehet csak náluk.

Nem volt sok kapcsolata még barátomnak, volt egy hosszabb is, ott is inkább csak a vége felé barátkoztak meg a lánnyal.

Szerintem nem jellemző rá, hogy akárkit felvisz magához, mert ugye a szülei ekkora drámát csapnak mindenből..

Este együtt voltunk, aztán nála aludtam (akkor már a szülei aludtak), reggel velük nem találkoztam de a tudomásukra jutott, hogy ott voltam. Ők ugye nem tudták még, hogy együtt vagyunk.


Amúgy nagyon szigorú szülei vannak barátomnak, és nagyon félek, hogy el fogják tiltani tőlem. Az előző kapcsolatomat az én szüleim ellenezték nagyon, és tudom milyen rossz érzés állandóan a szidást hallani a szüleidtől a párodra..


Mit lehet ilyen esetben tenni?

Nem akarom elveszíteni őt ez miatt :(


18L



2018. máj. 19. 12:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
22 éves fiút ha eltiltanak tőled a szülei akkor meg is érdemli hogy elveszítsen. Álljon a talpára es mondja el otthon hogy szeret téged. Mutasson be nekik aztán ennyi.
2018. máj. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
64%
Engedd el
2018. máj. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
Ha engem 22 évesen bárkitől is megpróbált volna eltiltani az anyám, körberöhögtem volna.
2018. máj. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%

A leírásod alapján nekem nem jött le, hogy a szülei ellenzik a kapcsolatodat, hanem az, hogy a szülői házban szabályok vannak. Függetlenül, hogy a barátod éppen veled jár vagy Horváth Jolival. A szabály az, hogy este 8-ig maradhat a vendég.

Ti ezt megszegtétek. Ne csodálkozz ha morognak.

Gondolom a szülei sem akarnak átjáró házat a lakásukból, és nekik is idő kell, hogy lazítsanak a szabályokon. Szerintem a múltkori ott alvásoddal hosszú időre eljátszottad a bizalmukat.

2018. máj. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem értem hogy miért akarsz ott lenni ahol nem akarják hogy ott legyél. Este legyetek nálatok ennyi.
2018. máj. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%
Ahogy #4-es irja. Nincs eltiltva toled, de 8-kor takarodas haza es ne aludjal ott, ha nem vagy meghivva, foleg ne sutyiba.
2018. máj. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
58%

Bárkit felvisz a manus megy a dráma. Nincs időintervallum.

Én hagynám a francba azt, aki 22 évesen ilyen mulya és így rátelepednek a szülei.

2018. máj. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
Ahogy a 4-es írja, nekem sem úgy tűnik, hogy tiltanák. Nem minden család szereti, ha egy random idegen gyerek náluk lóg folyamat.
2018. máj. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
33%

Apám 22 évesen már jegyben járt anyámmal és 12 órás műszakban dolgozott.


Most gondolj bele abba, hogy aki 22 évese ilyen szinten szánalmas, akaratgyenge, férfiatlan, tuti-mutyi balhere, abból majd milyen férj és apa lenne!


Az elmebeteg szüleinél este nyolcig lehetett a lány? De ugye legalább már nem tessékelik ki a szobából, ha egy filmben csókolózás jelenet következik? Meg úgy általában tisztában vannak vele, hogy a fia korában az egészséges élethez a rendszeres szex is hozzátartozik? És egyáltalán milyen jogon zaklatnak egy felnőtt embert?


Ha lenne benne minimális önbecsülés, akkor elmenne dolgozni, kivenne egy albérleti szobát, és ha akkor se szállnának le róla, akkor mehetne teljes joggal a feljelentés anyucinak és apucinak! Attól garantáltan kijózanodnának!

2018. máj. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
74%

Engem, mint fiús anyát, attól ver ki a frász, amikor a gyerek sunyizik és titokban alszik itt valaki. Hála Istennek ez ritkán és régebben volt.

22 a fiam is, volt már hosszabb és rövidebb kapcsolata is.

Meg lett neki mondva, hogy amíg tanul éd itthon lakik, addig bizonyos szabályokat be kell tartani.

Pedig mi elég rugalmasak vagyunk a férjemmel.

Nálunk az a lényeg, hogy ismerjük meg aki itt alszik, és ne dorbézoljanak egész éjjel.

2018. máj. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!