Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti családi összejöveteleitek...

A ti családi összejöveteleiteken is szoktak ilyenek lenni? Vagy csak mi vagyunk ilyen furcsák?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy gyakran van olyan, hogy összejön a család.

Legtöbbször mi megyünk rokonokhoz de van néha fordítva is.

Apámnak van két lánytestvére és velük meg a gyerekeikkel szoktunk sokszor összejönni.


egyik lánytestvérének van két fia, a másiknak egy fia és két lánya.


A két fiútestvérről: egyikük 16 éves, nagyon menőnek hiszi magát, folyton a középpontban akar lenni.


A másik 15 éves, ő inkább ilyen visszahúzódó típus volt és a testvére elég sokat szivatta.


A nagyobbik már vagy egy éve azt csinálja a családi összejöveteleken, hogy kiáll mindenki elé, leveszi a polóját és elkezdi mutogatni az izmait meg mondja, hogy ő milyen keménycsávó és elég csúnyán is beszél.

Imád verekedni és fitogtatni az erejét a lányok előtt.

Valami beteg késztetést érez arra, hogy a lányok előtt összeverekedjen egy másik fiúval.

Az iskolában is ezt csinálja.


És a durva az, hogy ilyenkor a szülei meg a többiek ilyenkor nem szólnak rá, hogy ezt azért nem kéne hanem még támogatják is, nevetnek rajta és a család női/lány tagjainak még be is jön.


ez már eleve beteges szerintem.


Na de a lényeg az, hogy karácsonykor amikor így szintén összejött a család, szokásosan a nagyfiú kiállt elénk félmeztelenül és elkezdte tenni a fejét.

Sokszor beszólogatott az öccsének aki ezt megelégelte, szintén levette a polóját és kihívta a bátyját boxolni ott mindenki előtt.

A két fiú egymásnak esett és ütöttük-verték, rúgták egymás meg káromkodtak is egymásra.

Nagyon durva volt az egész, majdnem szétverték a berendezést és egymásba is tettek kárt, teli voltak kék-zöld foltokkal.


A legdurvább azonban az, hogy a többiek főként a lányok csak mosolyogtak ezen és szurkoltak nekik és boldogan nézték a verekedést.


ezután még volt húsvétkor egy ilyen összejövetel meg most májusban kb két hete.


Mind a kettőn sor került a verekedésre, noha már nem olyan durván és a többiek csak őrjöngve szurkoltak és mondták, hogy szeretnék ha mostantól mindig verekednének.


A kisebbik fiú is már átvette már ezt a stílust pl. egyszer olyat csinált most legutóbb, hogy odament az egyik lány unokatestvéréhez és elkezdte mozgatni a mellizmát.

Meg azzal menőzött, hogy megverekedett azért, hogy egy lány a barátnője.


Én ilyenkor csak fogom a fejemet és legszívesebben ott se lennék.


Én a magam részéről primitívnek az olyan embert aki verekedéssel oldja meg a problémát vagy akár csak hobbiból verekszik és, hogy ilyen magamutogató és fitogtatja az erejét.

Azt a lányt meg méginkább akinek ez jön be és szereti ha a fiúk verekednek.


Akármilyen hihetetlen, tényleg ez megy nálunk.


Ti mit gondoltok erről?


Nálatok is szokott ilyen lenni?



2018. máj. 21. 17:03
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
84%
esetleg roma a család? ha igen akkor ez tök normálisnak számít, de ha nem akkor elég gáz. nálunk nincs ilyen egyértelműen és a leírásodból úgy tűnik te vagy az egyetlen értelmes ember az egész családból.
2018. máj. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%
Lány vagy fiú vagy? Mindenképp véget kell ennek vetni mert ez borzalmas
2018. máj. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
2-es! én fiú vagyok, 16 éves.
2018. máj. 21. 17:29
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nem mennék ilyen családi összejövetelekre.
2018. máj. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Én se mennék.

Lassan elég idős leszel ahhoz, hogy magad döntsél erről.

2018. máj. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Számomra kissé szokatlan, de nem nagyon venném fel. Meg fogja kapni úgy is ami kijár neki.

Mondjuk azért ha előkerülne 1x a tanga is, azt talán már szóvá tenném :D

2018. máj. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
66%

Etnikum vagytok, mert ott ez a kultúra része.

Ha nem, akkor szégyenletes primitív, proli népség. Esetleg valami sittes banda?

2018. máj. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában az, hogy két fiútestvér időnként kakaskodik, pláne, ha majdnem egykorúak, teljesen természetes dolog. 15-16 éves korra azért ezt mar nagyjából ki kéne nőni.:-) Az én fiaim is verekedtek egymással időnként, úgy 12-13 éves korukig ment a harc, de sose a családi összejöveteleken, cirkusz gyanánt, ahogy nem feszegették magukat félmeztelenül (lett volna mit, egyik úszott, a másik súlyemelő volt), és nem így szereztek barátnőt se. Elég fura, ami nálatok megy, beleértve a család hozzáállását is.
2018. máj. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Skorpió87 ***** válasza:
54%
Azért nem döbbenek le, mert egyre inkább megváltoznak az emberek, s leginkább a fiatalok. Nálunk a suliban volt menőzés, csak másképp, tesóm, (bátyám) is tette-vette magát. Nem természetesen járt-kelt, hanem felvett ilyen kivagyok, mivagyok járást... :D Ennek fényében ki is gyúrta magát hozzá, 14 évesen kezdte... Változhat ez még az idők múlásával. Te más vagy, meg ők is...Még a korosztályod sem tudod megérteni, ha egyszerűen különböztök egymástól és ez már így is marad. Tetszik, hogy ilyen éretten gondolkozol... :D
2018. máj. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
24%
2018. máj. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!