Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha mindenkieltávol...

Mit tegyek, ha mindenkieltávolodott tölem?

Figyelt kérdés

Sajnos , semmi nem sikerult eddig az eletben , mert túl mereszeket léptem, es túl nagy fába vágtam a fejszém , meghazaasodtam korkulönbseggel, kulföldre költöztem a ferjemmel , de vegul nem a korkulönbseg miatt lett vege , hanem mert bantalmzott .

Miutan elvaltam, es egyedul maradtam, nagyon bepanikoltam , h mi lesz , kapkodtam, elfogadtam barmilyen munkat , nem gondoltam meg , h mi illene hozzam, mit szeretnék, es emiatt nem tudtam jól teljesiteni , föleg a szorongas miatt , amit ereztem , h nem lesznek megelegedve velem , ez teljesitmenykenyszert szült , es rontotta a teljesitmenyem, rosszul koncentraltam stb.

Igy beigazolódtak a felelmeim, nem tudtam gyökeret verni sehol , el vagyok keseredve , es egyre melyebbre sullyedek , mentalisan es anyagilag .

Ha lett volna nyugalmam es nem olyan lett volna az eletem mint a mozgó homok, talan megtalaltam volna a helyem .

Latom kollegaim akik jó anyagi hátterrel rendelkeznek , tamogtó rokonsaggal , milyen nyugodtak, nem szétszórtak , mernek elvarasokat tamasztani a környezetukkel .

Vegulis a szorongásom miatt jutottam ide , a szuleim mar nem tudnak tamogatni , mit tudok tenni , hogy csökkenjen a szorongas , amikor annyi minden múlik egy interjún , egy munkahelyen ? Nemcsak a sajat , a gyerekem elete is !

Egyszeruen nem tudom kezelni a helyzetet , mit tudok tenni ?

Mintha tenyleg minden felelmem beigaazolódna folyton , segitsetek !!



2018. máj. 23. 23:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnezest a helyesirási hibákért , mobilról irok, nem hallgat rám
2018. máj. 23. 23:26
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyfolytaban sikertelenség ér es kudarcok garmadaja, evek óta , nem talalom a kiútat , szuleim belerokkantak ebbe
2018. máj. 23. 23:28
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Sajnos ezen a kultúrkörön nagyon rossz a neveltetés, egy csomó félelmet és értelmetlen szorongást meg megfelelést vernek belénk. Szükségtelenül.


Nagyon röviden pár mondatban egy sztori.

46 éves ffi vagyok. Egykoron jól menő cégben társtulaj, ami apámmal és a húgommal jó volt. Porsche, szerelem, száguldás. Értds szó szerint. Aztán a 10 évvel ezelőtti válság elkaszált. 5 éve elhagyott 15 év után a párom. Se álomautó, se magánzói lét. Semmi. Depi.

Aztán egy nagy csalódás egy barátban. Kétes nőügyek, hiába álltam hozzájuk korrektül, kötekedtek, piszkálódtak.


Tehát egy ideje sem nők, sem tisztességes bevétel, semmi.


Nekem a zen segített. Nem akarok senkit sem megtéríteni, de nekem ez működött, működik.

Letisztítani a tudatot, megkérdezni magunktól hogy mi ez? Ami bennem hall, lát, tapasztal. Mi ez? Mi a dolgom? Miért születtem meg? Meghaladni a jóban-rosszban gondolkodó duális tudatot. Meditációval, gyakorlással sokat el lehet érni és jönnek a válaszok. Az érzelmeink, a karmánk, a tettek és a következmények hozzánk tartoznak ugyan, de nem kell azonosulnunk velük. Ne keverjük a vizet a pohárral. Nem a poharat isszuk meg hanem a vizet.



Szóval. Gondolj arra, hogy a múlt már elmúlt, a jövő még nincs itt. Csak a jelen pillanat számít.

Ha a létfenntartáshoz szükséges anyagiakat meg tudod teremteni akkor a lelki dolgokat szépen le tudod magadról tisztítani. Láss tisztán, érezz tisztán, cselekedj tisztán. A tudat fecsegését el lehet csendesíteni.

2018. máj. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!