Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a megoldás? Hogy...

Mi lehet a megoldás? Hogy segítsek anyának?

Figyelt kérdés

Apától már 3 éve elváltak, a két család nincs valami békés viszonyban.

Anya most a szüleihez kényszerült költözni, mert nincs miből saját házat vennie. Én is vele lakom, de nagyon nem jó itt neki, és nekem sem. Néha kapja és én is kapom az ívet hogy jobb lenne ha nem itt lennénk az ő nyakukon. De nem tudunk máshova menni.

Ráadásul a volt párja folyamatosan zaklatja, nem hagyja békén, megkeseríti az életét, ott tesz neki keresztbe ahol tud.

Anya teljesen kikészült ettől a kilátástalan helyzettől, ebbe bele is betegedett. Pszichés betegsége van. Elvesztette az állását is. Nem tudja mihez kezdjen, minden romokba dőlt körülötte.


Sajnos nem tudok neki segíteni igazán azon kívül hogy vele vagyok, mert én is depresszióval küzdök és ezért én sem tudom hogyan tudnám ebből kihúzni.

Nem jön össze semmi neki, se új, önálló élet, se semmi.

Én még tanulok ezért nem dolgozom, suli mellett meg nagyon nehéz lenne, meg az a pénz amit azzal keresnék nem lenne sehol sem elég...


A kérdésem az, hogy hogyan tudnánk kilépni ebből a helyzetből? Évek óta ebben vagyunk, és én ebbe nem akarok beletörődni, hogy senkinek nincs életkedve, hogy nem vagyunk igazi család, hogy nem jönnek helyre a dolgok. Végre igazi otthont akarok és visszakapni a boldog anyukámat.


2018. máj. 28. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem eloszor magadat kellene rendbe tenned lelkileg!:) Valahogy. Biztosan nehez,de elso lepesnek nem egy rossz dolog. Aztan ha te megvagy,utana kezdj segiteni anyukadon.
2018. máj. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. máj. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
19, de az mit számít?
2018. máj. 29. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!