Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Biztos vagyok benne, hogy...

Biztos vagyok benne, hogy apám csalja anyumat, mi a helyes döntés?

Figyelt kérdés
Félek, hogy lassan anyum is rájön és akkor nagyobb baj lehet. Beszélni nem nagyon tudok apummal, elégkimétt ember.
2018. máj. 31. 20:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%
Kimaradni a dologból.
2018. máj. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
37%
Kimaradni.
2018. máj. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Indok?
2018. máj. 31. 22:07
 4/18 anonim ***** válasza:
15%
Nem tudjuk lesz e olyan, hogy te félrelépsz. De ha igen, egy normális szülő nem rohan bemószerolni. És ha rosszul gondolod? Nem első eset lenne a történelemben. Hallgatni arany!
2018. máj. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
48%
Indok? Mert rájuk tartozik,attol h bemoszerolod a szitucio nem változik csak nagyobb cirkuszt generálsz,és lehet anyud tudja csak inkább félre néz,v épp ő is kifelé tekintget,nem tudhatod.. Volt már itt kérdésed ugye?
2018. máj. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%

A kimaradás és a "hallgatni arany" fantasztikus tanácsok, ha ismeretlenekről van szó, akkor viszont borzalmas, mikor egy gyerek jön rá a dologra, és egy ilyen titkot kell őriznie a saját kibekúrt apjáról.

Ha én ilyet tudnék meg, biztos vagyok benne, hogy felemésztene belülről, és egy idő után sem anyukám szemébe nem tudnék nézni a bűntudattól, mert nem mondom el neki, hogy apám egy gerinctelen patkány, de még apáméba sem, mert még a végén szembeköpném.


Kérdező, ha már biztosan rájöttél a dologra, akkor szerezz konkrét bizonyítékot, és avasd be anyukádat is. Joga van tudni, még akkor is, ha rossz vége lesz, mert a dolgok jelenlegi állapotában mindkét általa legjobban szeretett ember titkolózik előtte. Neked nem kell asszisztálnod apukád tetteihez.

2018. jún. 1. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen terhet egy gyereknek sem kéne viselnie, ti meg arra biztatjátok, hogy vigye magával a sírba, és tegyen úgy, mintha semmiről sem tudna. Mi a franc....
2018. jún. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én nem beszéltem többet apummal.
2018. jún. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
12%

Kimaradni, mert SEMMI közöd a szerelmi életükhöz.


Felnőttek, és 99%, hogy tudják, hogy a másik félrekefél.

2018. jún. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
35%

Mellesleg ezekből a "biztos tudokmokból" szokott az lenni, hogy a gyerek valamit durván félreért.


Egyszer anya is "biztos volt", hogy apám csalja, aztán kiderült, mikor leültek végre beszélni, hogy idióta félreértés történt, semmi más, ami egy félrehallott beszélgetésfoszlányból indult ki.

2018. jún. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!