Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A szüleim...

Mit csináljak? A szüleim inkább hisznek a pletykának, mint nekem.17/L

Figyelt kérdés

Azt pletykálják a városban (kisváros, tehát mindenki ismer mindenkit), hogy egy 35 éves családos férfival kavarok. Ez nem igaz, csak annyi volt, hogy az utcán belém kötött két cigány ő meg odajött és segített. Az eset után átölelt és megkérdezte, hogy ugye nem bántottak csillagom? Mondtam, hogy minden rendben és el akartam indulni hazafelé, ő meg felajánlotta, hogy hazakísér.

Már egészen kicsi korok óta ismerem a férfit és jóba is vagyunk, de soha nem fordulna meg a fejemben, hogy legyen köztünk vmi barátságon kívül. A szüleimhez úgy jutott el a történet, hogy miután látta, hogy kötekednek a cigányok és elzavarta őket és utána a város közepén csókolóztunk.

Már elmondtam a történetett a szüleimnek, de ők nem hiszik el, hogy nem volt semmi köztünk és nem is lesz.


2010. jún. 15. 22:25
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
9%

csókolóztatok beszarok :D:D:D:DDDDD

nem perverz az 'öreg' kicsit, aki megvédte kendet? :D:D

2010. jún. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg a hapsit, hogy álljon ki melletted. Na meg tuti megmondanám a pletyka terjesztőjének is a magáét.
2010. jún. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
87%
Bocs de a múltkor nem te írtál ide hogy a nagymamád problémázik? Akkor meg a kutyád halt meg vagy valami ilyesmi azért vígasztalt? Hát ha ez így van akkor nem biztos hogy csak pletyka.
2010. jún. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Ismerem ezt a mentalitást. Pletykás faluban nőttem fel, de négy éve elköltöztünk onnan. Itt nincs pletyka ahol jelenleg élünk, és ez annyira jó érzés. Ne foglalkozz tovább a dologgal, mert minél inkább látják rajtad a feszültséget, annál inkább rátesznek egy lapáttal. Ne is magyarázkodjál a szüleidnek sem, hagyd a fenébe. Minden csoda három napig tart. Vigyorogjál a rosszakaróid szemébe, de jó nagyot.
2010. jún. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
88%
sajnos én is így vagyok, csak én 16, akiről meg pletykálnak a faluban,h jóba vagyok vele, ő meg 57 !, de nem néz ki kb 45-nek :D ,és csak annyi van közöttünk, barátok vagyunk, néha együtt biciklizünk, és ha találkozunk akkor beszélgettünk egy kicsit, jó mondjuk szoktunk flörtölni is, de IStenem, 57 éves! felesége van és most szülteik az unokája , és anyához már eljutott, a hír, "jóba vagyok vele" és sehol semmi ! :@ és állandó rettegésben vagyok,h apám egyszer meghallja ezt a hülyeséget, így is elvagyok tőle tiltva....
2010. jún. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
80%
Inkább mondd meg anyádéknak hogy örüljenek hogy megvédett a cigány bandától és ne mondják a hülyeségüket. Látod ilyen béna szüleid vannak megvédeni azt nem tudnának de otthon a biztonságban ott pletykálkodni tudnak. Szánalom.
2010. jún. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
70%
Jóó... de az azért érdekes most így utolsó kommentelő hogy egy 57 ? éves minek biciklizik egy 16 évessel?:D az nem olyan átlagos dolog , vagy igen?:D
2010. jún. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
64%
Amúgy csak mosolygok szval ... :D de egy kívül állónak tényleg úgy tűnhet h vagy perverz az öreg, vagy valami :D
2010. jún. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
18%
Hát ha te minden ismerősöddel csókolózol a város közepén, akkor nem csodálkozom a szüleid reakcióján. Egyébként sok feleség azt sem nézi el, hogy a férje egy kislánnyal smárol a város közepén. Simán lehet, hogy hazavágtál egy egész családot. Hadd ne sajnáljalak, csillagom...
2010. jún. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem én írtam, hogy a nagyim problémázik.

2010. jún. 15. 22:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!