Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Égés vagy szerintetek szüleite...

Égés vagy szerintetek szüleitek elött pucéran?

Figyelt kérdés
Uj vagyok,eddig csak olvassgattam,de történt egy eléggé égö dolog velem.Soha nem fordult még elö,hogy édesapám látott volna meztelenül. Erre kint nézik a TV-t amikor a zuhanyban állok, és ö sajnos nem tudta hogy zuhanyzom. Talán eddigi legnagyobb égés volt elötte,ahogy benyitott ott állok az ajtóval szemben. Mindketten leblkokkoltunk...vagy 4-5 másodpercig vagy csak álltunk,majd elnézést kért és kiment. Örülök hogy normálisan kezelték a dolgot,ugyanis elmondta anyukámnak is,aki mondta hogy ö sem tudta hogy bent vagyok. 18 L

2018. jún. 7. 22:54
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
80%

Égés vagy szerintetek szüleitek elött pucéran?


mi?

2018. jún. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
bocs...rosszul irtam a cimet... :(
2018. jún. 7. 22:59
 3/23 anonim ***** válasza:
20%

Atyavilág!

Nekem az lenne égés, ha a szüleim előtt bezárnám a fürdőszoba ajtaját amikor fürdök!

2018. jún. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%

Miert lenne égés hiszen csak fürödtél es véletlen rádnyitottak ennyi!

Akkor lett volna ha masztizol !

2018. jún. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
14%

Atyavilág!


Nekem az lenne égés, ha a szüleim előtt bezárnám a fürdőszoba ajtaját amikor fürdök!

2018. jún. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
80%

| Napi kioktatás részleg következik |


Az égés, hogy 18 évesen nem tudsz írni és fogalmazni.

2018. jún. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
84%

26 vagyok es kb 10 eves korom ota csak feloltozve lattak. Nyaron is... meg a melltartom es a bugyim sem mutogatom.

Atoltozni max. anyu elott,de az is fura.. Nem igy neveltek.

Nem vagyok prud,vagy ilyesmi..de a szuleim. Persze volt,hogy korhazban voltam,nyilvan ott mosdattak- oltoztettek,ki mas segitett volna?

Vagy az ilyen veletlen ranyitas,benyitas.Nyilvan nem direktbol van,nem fog bamulni meg baj se lesz.Nem ciki,ha pl nem a puncidat maceraltad!

Bar en zarom az ajtot.

2018. jún. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
25%

Miert lenne égés hiszen csak fürödtél es véletlen rádnyitottak ennyi!

Akkor lett volna ha masztizol !

2018. jún. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
34%

Elmondom: Egyáltalán nem égés, akárki is nyit rád. Ha éppen a puncidba turkáltál volna, úgy más lenne a helyzet.

Neked el kéne menned nudi strandra, vagy textilmentes szaunába. Kicsit helyrerázna ;-)


28

2018. jún. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
87%

Magára a kérdésre:

Nem égő. Elfogadott nalunk. Úgy értem nem esünk pánikba ha ilyen adodik.

2018. jún. 8. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!