Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szoktatok a szüleitek háta...

Ti szoktatok a szüleitek háta mögött utazgatni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, arra lennék kíváncsi, hogy szoktatok a szüleitek háta mögött a szomszéd városba, esetleg az az utáni városba utazni ami maximum fél órára van tőletek? Azoktól kérdezem akik tudják, hogy a szüleik leteremtené őket, ha a saját lakóhelyükön kívül akarnának "egyedül" tartózkodni, esetleg átmenni baráthoz/barátnőhöz aki 2-3 (kis)várossal odébb lakik, szoktatok e "kegyesen hazudni" vagy titkolózni, hogy ne csináljanak ebból ekkora ügyet az ősök?

2018. jún. 9. 18:25
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ebből* (bocsánat a helyesírási hibákért, telefonról írtam)
2018. jún. 9. 18:26
 2/20 anonim ***** válasza:
71%

Az en szuleim ugy vannak ezzel hogy mondjam meg nekik hogy hova megyek es mikor jovok ennyi eleg.

Nem jo a hatuk mogott ilyeneket csinalni ....

Mondjuk ha kiderul lehet hogy 1 eveg sehova se mehetsz......

2018. jún. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%

17 evesen Ferto to eszaki reszen keltem fel delkorul. Penztarca es telefon nelkul egy baratom szemelyijevel..

Pedig csak gordeszkazni indultunk..

2018. jún. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
51%
Ja es az is fontos hogy hany eves vagy
2018. jún. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! A kegyes hazugság nem azt jelenti hogy védjük a seggünket, ki ne derüljön a disznóságunk. A kegyes hazugság azt jelenti, hogy óvni akarjuk azt akinek hazudunk. Te csak csavarogni akarsz... Magyarán a szüleid nem fogják tudni merre vagy ha bajod esik. Ennek a felfogásához persze némi érett gondolkodás szükséges, ahogy ahhoz is hogy elérd: hazugság nélkül is mehess amerre szeretnél.
2018. jún. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Hátuk mögött nem, de amikor olyan helyre megyek, amitől frászt kapnak (Közel-Kelet pl.) akkor az utolsó pillanatban szólok, hogy annál kevesebb ideig idegeskedjenek.
2018. jún. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Igy van, ovni akarom a szuleimet (az en esetemben csak anyat) attol,hogy aggodjon miattam. Gimis vagyok ennyi legyen eleg😁 a lenyeg, hogy tudok magamra vigyazni, erett vagyok, utalom az alkoholt a fuvet az osszes drogot tehat a bulis korulmenyekrol abszolut nem kell felteni ezt anyu is tudja, a netan "veletlen elut egy auto" cimu szoveg pedig mar akkor kerul szoba ha mar nincs mas amit ki tudnanak talalni... Es igen sajnos akarmennyire is tudjak hogy felelossegteljes vagyok tudom hogy nem engedne el, kiderulni nem fog,mivel csavarogni en is szoktam es ha kozben megyek el akkor engem sem szokott keresgelni hogy na hol vagyok... Tehat igazabol meg hazudni se hazudok csak titkolom. Az okat pedig elmondtam, mert nem engednek, ami aggaszto, mivel tudom mit csinalok, es egyreszerol olyan erzes mintha nem biznanak bennem, masreszt pedig irrital mert mas akadalya nincs :D tehat felhozhatom nekik, de en mar elore latom a valasszt, nem veletlenul tettem fel ugy a kerdest, hogy "akiket nem engednek el" azok valasszoljanak
2018. jún. 9. 19:00
 8/20 A kérdező kommentje:
Masreszt az a vicces hogy ebbe a bizonyos varosba jarok suliba, tehat meg annyira nem is uj, es nem orakra van hanem ha nagyon lassu a tomegkozlekedes akkor is nagyonmaximum fel ora. Anyu nem szereti ezt a varost, mert sok a cigany, de ez is akkora rasszista kifogas, a kornyezetemben levo velem egyidos lanyok/fiuk akik heti szinten bejarnak ide, meg soha nem panaszkodtak arra, hogy akarmelyik cigany is artani akarjon nekik, en meg aztan vegkepp csak a baratom miatt szeretnek bejarni, o meg itt lakik, ugyesen tudja kezelni a helyzetet.
2018. jún. 9. 19:05
 9/20 anonim ***** válasza:
33%
Egyáltalán nem elég annyi, hogy gimis vagy. Ugyanis nem mindegy hogy szaros 15 vagy 18 éves vagy-e a kérdés szempontjából.
2018. jún. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Már bocsánat, de ha 18 lennék szerinted kérnék akármilyen engedélyt? :D még 17 évesen is alig. Így sem fogok, ezért hiába tereled a koromra a témát, ha ugysem fogom elmondani mert utanna meg itt pattogna a sok muvelt ember mar elnezest a kifejezesert, hogy mit kepzelek magamrol, megnyugtatlak nem veletlen nem irtam ki, mert tudom mar hogy mukodik ez a rendszer itt koszi :D a kerdesre valasszolj, amugy sem az volt a kerdes hogy lenyege hogy a szuleim nem engedik, hanem az,hogy mas szokott e ilyet csinalni.
2018. jún. 10. 07:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!