Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A mostohatesóm állandóan se...

A mostohatesóm állandóan se szó se beszéd nélkül járkál be a szobámba és nyúlkálja le a cuccaim mit csinájak?

Figyelt kérdés
Gyors segítség kéne mert ezt mostmár nem bírom ép ésszel.. Az szobámat sem tudom lezárni mert harmónika ajtó van rajta és azt ugye nem lehet lezárni.. még tanulok, most lettem 18, a vsaj meg nálam 4 évvel idősebb, mellettem lévő szoba az övé, elég sűrűn járkálok el itthonról mert nem tudok velük egy fedél alatt meglenni, valószínű ilyenkor császkálhat át a szobámba. Egy igazi kis elkényeztetett “apuci pici lányáról” van szó aki durván el van kényeztetve, és volt már olyan is, amit ő csinált azért is engem cseszett le az apja.. mit csináljak?? Gyorsan kellenének ötletek légyszi valahogy segítsetek lassan becsavarodok... hogy tudnám megakadályozni hogy bejusson a szobámba?? Már mondtam neki de a szóból sem ért nem normális a lány.. SOS!!

2018. jún. 9. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Teperd le és pulykázd meg, ha még egyszer bemegy a szobádba.
2018. jún. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagyot verj rá a kezére, és kobozz el tőle 1-2 cuccot büntetésből, hidd el le fog szokni róla. Sajnos bizonyos helyzetekben csak ez a jó megoldás, bármennyire is gáz, tudom, de sajnos van ilyen.
2018. jún. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Adnék is neki ha rajta kapnám ennyi idősen nincs neki csöpp esze sem, amiket én nagy nehezen a havi pár forintomból amit kapok abból veszem ez meg elhordja..
2018. jún. 9. 21:44
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Meg tudod oldani a harmonikaajtó zárását is: veszel egy lakatpántot, hozzá egy jó lakatot, a kulcsot meg, értelemszerűen, magadnál tartod.

Problem solved.

2018. jún. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló, életmentő vagy!! Imádlak!! ♥️♥️

Most megnéztem, szerzek be egyet igaz fogalmam sincs hogyan fogom beszerelni egyedül de muszáj lesz megoldanom.. köszi köszi!!! 😊😊😊

2018. jún. 10. 03:57
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
1-2 válaszolónak, a kérdező négy évvel fiatalabb, valószínű a mostohanővérke "pulykázná" meg a kérdezőt, és továbbra is bejárna a szobájába...
2018. jún. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon szívesen, örülök, hogy segítettem :). Nem bonyolult amúgy fölszerelni, a boltban is biztos segítenek neked, ha megkérdezed. Hajrá ;).
2018. jún. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi nektek :)

A “pulykázástól” én nem félnék mert ha én nekimegyek többet fel nem kel :D

Hiába vagyok fiatalabb

2018. jún. 11. 00:57
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi lett belőle azóta? Vettél a harmonika ajtóra lakatpántot és felszerelted rá a lakatot?


"Pulykázás" volt?

2020. aug. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!