Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyós-jelölt probléma, kicsit...

Anyós-jelölt probléma, kicsit másképp. Tehetek valamit?

Figyelt kérdés

Látom itt mindenkinek olyan gondja van az anyósával, hogy milyen hárpia...:) nekem pont, hogy az a gondom, hogy olyan illedelmes, hogy már-már taszító...Ne értsetek félre nagyon szeretem meg minden, komolyan, ritka mennyire rendes asszony...DE az udvariassága...:-S egyszerűen nem tudok közel kerülni hozzá, annyira "feszült" a jelenlétemben, vagy nem is tudom, hogy mondjam...olyan szinten kiszolgál és mindent megtesz nekem, hogy már attól érzem feszélyezve magam. Pl. felmegyek egy du. a párommal kimegyek a konyhába, kérek egy pohár vizet és "tálca elékap, puccos pohár elővesz" és csak úgy kaphatok inni...

Hogyan kerülhetek közelebb hozzá, hogy ne akarjon ennyire kiszolgálni ennyire ne legyen feszült és "udvarias" velem. Hiszen nincsen amiért ennyire illedelmesnek lenni...ja, nem beszélve arról, hogy ha pl. az ajtón kell bemenni inkább lesátorozik, ha nem megyek be előtte, minthogy ő menjen be előre:-S csomagját nem vihetem és még hasonló dolgok...egyébként 3 éves kapcsolat...


2010. jún. 16. 17:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Tedd össze a kezed hogy ilyen. Szokjál hozzá, hogy tisztel és szeret téged. Az én anyósom szóba sem áll velem, de nem tudja rá az indokot. Nem vagyok szimpi neki és kész. De nekem sem ő. Már három éve kivonultunk egymás életéből. Jól megvagyok nélküle.
2010. jún. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ:) Én tényleg szeretem meg minden, de el sem képzeled néha mennyire feszélyező a dolog...
2010. jún. 16. 17:50
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

3 éve j´rsz oda és még nem te veszed ki és töltesz magadnak vizet?

Szerintem anyósod egy ilyen rabszolga lélek, vannak ilyenek. Beszélj páorddal hogy kénylemetlen neked.

2010. jún. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen lehet, hogy NEKI ez a természetes viselkedés, vannak, kiknek az ilyenféle illemszabályok betartása az otthon, hétköznapi magatartás. Nem biztos, hogy VELED ilyen csak, valószinüleg neki ez a normális. Aki ebben nött fel, az nem tud máshogy viselkedni.
2010. jún. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
Nagyon sokan írigyelnek téged,hogy ilyen anyós-jelöltöd van!Szerintem ez egyáltalán nem baj,hogy ő ilyen.Inkább örülj,nehogy késöbb visszájára forduljon a dolog.
2010. jún. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát elhiszem hogy ez néha sok...de nem tudom mit tudnál tenni.És mi lenne ha a pároddal beszélnéd meg?
2010. jún. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

:) köszi...


Hát ez van:) nem töltöm ki magamnak a vizet sőt...:) csak ha nincsenek otthon anyósék:)


A párommal már beszéltem erről, de fogalma sincs mit tehetnék, szerinte örvendjek, hogy ilyen az anyukája, mert azért csinálja mert szeret:)

2010. jún. 16. 17:55
 8/14 A kérdező kommentje:
Az a vicces, hogy a párom annyira nyitott és laza amennyire az anyukája feszélyezett és mindenen problémázós...(egyébként após nem ilyen, ő is laza nagyon...)
2010. jún. 16. 17:56
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

Lehet, hogy az anyos fel. NAGYON akarja a jo kapcsolatot, es mutatja neked, hogy o igazan nem akar "anyos" lenni.

A kerdes az, hogy miert fel? Mi lenne, ha vele kozvetlenul beszelned meg a temat? Ez azt is jelentene a szamara, hogy nem kell felnie toled.

2010. jún. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Vigyázz vele. Anyósom is hasonló volt velem, aztán mikor összeházasodtunk a fiával, tőlem is elkezdett elvárni ezt-azt és amikor nem csináltam meg, amit kért (mert durva dolgokat kért pl), akkor mindig arra hivatkozik, hogy nekem milyen jó dolgom volt náluk, ők hogy elkényeztettek engem korábban, stb. Óvatosan..
2010. jún. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!