Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy kezelnètek ezt a...

Ti hogy kezelnètek ezt a helyzetet ha ezt éreztetnék veletek?

Figyelt kérdés

Kapcsolatban vagyok 1 éve, van egy 3 éves kislányom.

A párom családja nagyon jól fogadott minket kivève a párom bátyjának a barátnője.

Nekik van egy közös gyermekük, ő az egyetlen unoka.

A hölgy folyamatosan érzèkelteti velem és burkoltan a tudtomra adja, hogy az én gyermekemnek kvázi itt nincs semmi keresnivalója, ő itt egy senki. Ezzel együtt én is hiszen itt az unokának ő az èdesanyja és ezért felettem áll.

Sajnos egyre nehezebben viselem, nem is tudom hogyan kezeljem a helyzetet. Soha nem adtam neki okot arra, hogy így viselkedjen velem de már az első találkozás óta ezt csinálja.



2018. jún. 18. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

A párod sógornőjét sokszor kell látnod? Mert én pl elég kevésszer az enyémet.

Hallgat rá valaki minimálisan is?

Azt írtad, csak ő a bunkó.

Ha kénytelen vagy elviselni őt magatok körül, javaslom, égesd be evvel egyszer mindenki előtt, akkor talán a többiek is a segítségedre sietnek, és észbekap a csaj.

Pl, ha a nagyi játszik vele, és láthatóan zavarja, kérdezd meg hangosan, hogy ugye nem bánja a törődést egy gyermektől, mert az elég primitív dolog.


Egyébként nemrég volt egy kérdés, amit akár a sógornő is írhatott volna. Pár napja

2018. jún. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%

Vállaljatok közös gyereket, és akkor lesz nektek is egy egyenrangú, unoka-szintű - ennyi!


Egyébként az ilyen pszichopata sógornőkkel nagyon nem lehet mit csinálni, mert az ember rossz természetén felnőtt korban már nem lehet nagyot változtatni és nem kell neki ok ehhez, egyszerűen ignoráld, amennyire csak lehet....

2018. jún. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Vmit nagyon irigyel ami neked meg van neki nincs..
2018. jún. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Vagy a sógornőd is feltette már ezt a kérdést a saját szemszögéből, vagy folytatásos kamu vagy. Bár, életszerű probléma, és ha igaz, akkor szörnyen sajnálom, és ültesd le a 3,14csát. Remélem, a párod melletted áll.
2018. jún. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2018. jún. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Irigy es feltekeny. Ne foglalkozz vele. Csokkentsd minimalisra a talalkozasaitok szamat. A kotelezo csaladi osszejovetelek alol ne mentsd ki magad, mert az rontana a helyzeten. Olyankor is valahogy el tudod kerulni.

Sajnalom, hogy szulokben vannak ilyenek, mikor még egy gyerektol is nehez ezt elviselni. (Uj parra feltekeny regi gyerek vagy kozos gyerekre feltekeny korabbi gyerek.)

2018. jún. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lebuktál, kérdező... ugyanaz a stílus, te írtad mindkettőt :D
2018. jún. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kamu. De jó, hogy kitört a nyári szünet. 😅
2018. jún. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%

Van egy bizonyos véranyu típus, akinek két siker jutott az életben: talált magának egy balféket aki megtermékenyíti, és utána ki tudott tolni egy csecsemőt a vagináján át (nem a gyereknevelést szólom le, az valóban szép és nehéz feladat. De pusztán a szülés részére minden emlősállat képes).

A te sógornőd megszülte a Szent Trónörököst, most már nyíljon szét előtte a tenger.

2018. jún. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kísértetiesen hasonlít a csontos-húsos.... kamusorozathoz, csak az sokkal jobb volt :D
2018. jún. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!