Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A no dolga az allando pakolas...

A no dolga az allando pakolas rakodas mosogatas a palija utan?

Figyelt kérdés

Par honapja vagyunk egyutt de mar most unom ezt.

Akkora dzsuvat tud csinalni hogy az elkepeszto.

Allandoan takaritok,mosogatok es mosok.

Az o lakasaba koltoztem szoval nem sok beleszolasom van a dolgokba.

A szennyesruhait a csap alatt a foldon tarolja,ha csinal kajat akkor a szemetet szetszorva a konyhaban hagyja.

Zacskoba gyujtjuk a szemetet mert azt mondta hogy neki nem kell kuka.

Tegnap leolvasztottuk a hutot es torolkozoket rakott a huto ala majd beledobta a kadba oket vizesen es megjegyezte hogy “ezeket majd kikell mosni”. Vagyis hogy majd nekem kell kimosni.

Soha semmit nem pakol el maga utan.

A hutoben rohadtak a dolgok mikor idejottem. Egyszer kipakoltan mindent,rendberaktam de mar megint rohadnak.

Ha en nem veszem ki akkor o ugy hagyja.

Miert az en dolgom ez b**aszki?

Minden egyes nap valamit rakodok.

Annyira unom mar eskuszom.

Nalatok ez hogy megy? Ki takarit?


2018. jún. 19. 09:23
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
97%
hát miért szegődtél hozzá cselédnek?
2018. jún. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
62%
Nálunk az takarít, akit zavar a rendetlenség éppen.
2018. jún. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
98%
Inas vagy te, nem barátnő. A palid meg jó igénytelen.
2018. jún. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
98%
Idővel csk rosszabb lesz, ideje lelépni ba nem cseledkent akarsz élni
2018. jún. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
78%

Ekkora disznóval szerintem senki nem tudna békében együtt élni, még egy megrögzött házicseléd sem...Felnőtt embert meg elég nehéz rávenni a változásra, nem is értem, hogy tudott ennyire elkanászodni.

Nálunk igaz, hogy én takarítok leginkább ( a férjem meg a bevásárlásokat intézni, azt meg én nem szeretem), de mindenki vigyáz a rendre és a tisztaságra, így nem kell állandóan rámolni és suvickolni. Normáliséknál nem cselédje senki sem a másiknak :S

2018. jún. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
23%

Attól függ, hogy dolgozol-e, és adsz-e a rezsibe.

Ha nem, akkor egyértelműen a te dolgod minden.

Ha igen, akkor a drága pasnyákodnak is vna mit tennie. Egész pontosan a háztartási munkák fele az ő feladata.

Nálunk ez úgy működik a férjemmel, hogy írtunk egy papírt, az összes házimunkát felsoroltuk benne, és hogy milyen gyakran kell elvégezni. Majd egyenként végigvettük őket és melléírtuk, hogy melyik kinek a feladata, ill. volt ami közös. Mert vannak dolgok, amiket én nem szeretek csinálni, van amit ő nem, szóval született egy kompromisszumos megoldás. És ezt jó esetben be is tartjuk.

2018. jún. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
94%
Lépj le amint lehet. Kivéve ha "ingyenku.rva-cseléd " szerepkört óhajtasz betölteni.
2018. jún. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
93%
Erre mondják, hogy lakva ismeri meg az ember a másikat. Na meg a pudingos. Ideje váltani. Vannak azért normális pasik, aki most van ez otthonról hozta a szokásait, megváltozni sose fog. De ígérni azt fogja, 100x is.
2018. jún. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
88%

Nem.

Szerencsére a párom ugyanúgy szereti a rendet, mint én. Nem csinál direkt kupit. És ő is meg tud bármilyen házimunkát csinálni.


Előtted hogy élt????

Ha nem tetszik, szólj neki, vagy költözz el.

2018. jún. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
78%
Természetesen az ő dolga is. Beszélj vele, ha nem változik lépj le.
2018. jún. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!