Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki kit érzett válás után? Nem...

Ki kit érzett válás után? Nem bantatok meg?

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz a valoperem, de nagyon megvisel... Nincs közös gyerek, ház stb. Hogyan lehet nulla önbizalommal lelkileg kifacsarva talpra állni újra? Köszi aki valaszol 39/N
2018. jún. 19. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Nem :D


Komolyan, akkor már egy kalap szar volt minden, és csak én! próbáltam meg tenni valamit érte.


Kész megkönnyebbülés volt végre beadni a papírokat, és elköltözni tőle.


Ennek 3 éve, nekem azóta már új kapcsolatom van, ő a sebeit nyalogatja, dehát így járt.


Szerettem, de belefáradtam abba, hogy nem kommunikált velem, mindent elbagatellizált, semmit nem lehetett vele komolyan megbeszélni...

2018. jún. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nahát nálunk dettó ugyanez van.
2018. jún. 19. 21:04
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Konkrétan mi a baj? Hiányozni fog? Nem akarsz tőle elválni? Még mindig szereted? Vagy csak eleged lett? Kiégtél? Gyűlölöd? Vagy magadat gyűlölöd? Miért nincs önbizalmad? Mi történt köztetek?

Ami rossz, azt el kell engedni. Nem fogod megbánni, hiszen ennél csak jobb lehet.

2018. jún. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Az is benne van a pakliban , hogy ennél rosszabb is lehet .
2018. jún. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az ember sokszor a biztos szarhoz jobban ragaszkodik mint a bizonytalan valamihez...

Megváltás volt hogy vége lett, a gyerekeinknek is. Nulla kommunikáció, verbálisan durva bántalmazó kapcsolatból léptem ki....és utána 1,5 hónapra rá az Igazi is rám talált!

2018. jún. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lerombolta teljesen az önbizalmam, szép lassan. Igazi mérgező kapcsolat volt. Úgy hiszem az életben többé nem kell senki hiszen ebbe beleadtam mindent mégis katasztrofális lett. Igen, biztosan jobb lesz utána.
2018. jún. 19. 22:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem bántam meg,életem legjobb döntése volt a válás,azóta férfival élek a gyerekemnek lett apja.. Egy talicska fosban ültem,cseléd ágybetét voltam,a gyereket én láttam 0 24 ben a háztartást is a részeges anyját is, a probálkozos apjárol ne is beszéljünk,arrol h szarrá csalt,többször haza is hozta őket,volt aki kb 18 19 volt csak,nem kért személyit az alkalmiaktól... Ha szová tettem,én kaptam,a végén mindenért kaptam.. Hátba rugott a lépcsőn mert nem tetszett a ruhám,h ribizlizni akarok, persze ő vette azt a göncöt is h azt vegyem fel. Amikor már a gyerekre is kezet emelt volna,akkor mondtam h ennyi szedem a motyómat amit vittem és páá aranyom..

36N

2018. jún. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem bántam meg, sokkal jobban éreztem magam,hogy végre már semmi nem köt össze minket. Szintén egy mérgező kapcsolat volt, amiből én léptem ki (bánom,hogy nem sokkal előbb). Az "öngyógyulás" már akkor elkezdődött,hogy kiköltözött tőlem...igyekezett mindent elkövetni azért,hogy ne hagyjam el és a kedvesség után a lélekbetaposó módszerei jöttek,de ezzel csak azt érte el,hogy még erősebb lettem.
2018. jún. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!