Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én is viselkedhetek velük így?

Én is viselkedhetek velük így?

Figyelt kérdés
Mikor a párom testvérénél született baba, szinte egyáltalán nem érhettünk hozzá a gyerekhez. Persze nem az első hónapokról van szó, hanem a későbbiekről. Én is megtehetem, ha megszületik, hogy nem adom oda nekik, csak messziről csodálhatják?
2018. jún. 20. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Igen
2018. jún. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Naná. Ha mégis odaadnád, mikor rákérdeznek, hogy megfoghatják-e, megjegyezhed hogy megfoghatják, mert nem vagy irigy. Bár az helyedben nem adnám oda az tuti.
2018. jún. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A te gyereked,azt teszel,amir akarsz.De ez rettentő gyerekes.Mivel ő nem adta oda játékát,én sem adom oda az enyémet.Ők kicsit túlféltették,joguk volt hozzá.Gondolom nem arról van szó,hogy csak ti nem foghattátok meg.
2018. jún. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Amugy szép család lehettek. Ide oda megy a homokozó lapát.
2018. jún. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy néhányan gyerekesnek gondolják a szituációt, de valóban csak mi nem foghattuk meg.
2018. jún. 20. 13:43
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyerekesen viselkedtek, nem is kérdeztétek, ennek mi az oka?
2018. jún. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom, mi nem követtünk el ellenük semmit. Ők bántanak meg minket folyamatosan, sajnos.
2018. jún. 20. 14:34
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
ebben az esetben hanyagolnám őket, van ilyen hogy mindegy mit teszel, te nem leszel szimpatikus. Érdemes időben ezt felismerni és a szerint cselekedni, vagyis magasról letojod őket.
2018. jún. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%

Nálunk is volt ilyen a rokonságban, mi nem foghattuk meg a gyereket (férjem, aki a nagypapa, és én, aki a nagypapa felesége voltam akkor már 21 éve).

4 hónapos koráig ezt csinálta a fiatal anyuka, mondjuk kicsit túltolta, én azóta sem fogtam meg a gyerekét, már négy éves. Most már pattintaná le hozzánk, de nem jön össze neki, nem vagyok rá vevő, pont azért, ahogy viselkedett.

Tényleg homokozólapát dolog amúgy: Ő is úgy érezte, törleszt valamit ezzel, hogy nem nyúlhatunk hozzá. Én is úgy éreztem, törlesztek azzal, hogy "nincs kedvem" gyerekezni most évek múlva sem.

Kérdező, amúgy tényleg csinálsz, amit akarsz, de sose lesz vége, arra is készülj:)

2018. jún. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!