Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Munka miatt megváltozott mit...

Munka miatt megváltozott mit tegyek?

Figyelt kérdés

A fèrjem új munkát kapot sima okj tanfolyama van. Szakmunkáskènt dolgozott már vagy 15 ève most .HR es lett. Igazából annyi a dolga hogy kocsikázik ès előlegeket osztogat,munkaszerzodeseket vissz a munkavállalóknak. Ès keres munkavállalókat. Szóval a lenyeg: ŕègem befejezte a munkát ès utánna ennyi. Ezzel mèg este 9 kor is foglalkozik messenger üzenetekre is válaszol.Egesz este 20:00 ig felveszi a telefont is.(sokszor csak a munkatársa Hivj a,hogy kibeszéljék az irodában dolgozokat,Hogy milyen rosszul csinaljak a munkajukat) volt hogy elindultunk kirándulni és hívta a főnöke hogy el kell vinni a sparba erre ő ott hagyott ès elment.

Oke ezt mèg nagyjából megèrtem.

De mióta itt dolgozik megváltozott. Lekezelő velem,már nem is èrdekli a kapcsolatunk. Nem csinál semmit szó szerint. Csak veszekszünk. Ígérget,hazudozik.

Ha felemelem a hangom mert megbánt akkor bolondnak hív.

Szex sincs. Egyszerűen mi lett vele nem tudom. Nem rég már sírtam és úgy kérdeztem hogy miért csinálja ezt velem? Erre az volt a válasz hogy èn túl sokat akarok és én vagyok a hibás.

Èn akarok sokat? Csak azt akarom hogy pl:17:00 után már ne telefonálgasson

És törődjön velem is. Ez sok?


2018. jún. 20. 14:15
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:

Leèltem vele 7 ève ès sosem volt ilyen.

Most meg elszállt vele a ló.

Mi lehet a megoldás?

2018. jún. 20. 14:21
 2/43 anonim ***** válasza:
58%
Kiszeretett belőled, csak még magának sem vallja be, hogy már nem kellesz neki. Sajnálom.
2018. jún. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Ez kellet hogy ki szeresen belőlem,hogy új munkája lesz?
2018. jún. 20. 14:35
 4/43 anonim ***** válasza:
93%

te milyen végzettséggel rendelkezel?

amúgy tipikus magasabb pozícióba kerültem(ő ezt hiszi) és elszállt vele a ló, ennyi. Most már csak ő lesz fontos és a munkája minden más pl. te nem számítotok. Én úgy otthagynám egy ilyen flegma válasz után hogy csak úgy nyekkenne.

2018. jún. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
91%
amúgy komolyan mondom hagyd el, apám is ilyen lett amikor főnökké vált és anyám csak több év után vált el tőle, mert nemhogy jobb, rosszabb lett mindent.
2018. jún. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
95%

Nem sok, de hagyd el a francba.


Exem is előléptetést kapott, és onnantól kezdve ő volt a Valaki, én meg a senki. Alig járt haza, mert "menni kell", hétvégén egész nap aludt, hiszen ő 12 órákat dolgozik, nem mentünk sehová, a szexben türelmetlen, erőszakos lett...


Próbáltam vele beszélni, nem hatott, 4 hónap után csomagoltam és leléptem.

2018. jún. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
66%
Ide névtelenül kiírhatnád azt a sötét keleti blokkunkban már álomfizetésnek számító összeget, amiért megéri neki még a párkapcsolatát is háttérbe szorítani. Gondolom nem havi 20 millió nettó egy naplopó úri munkáért? Hanem csak max 200 000 Ft egy cseléd melóért amivel egész nap futkozhat mint egy bolond. Húú, az megéri ám! Házasodjon össze a melójával. Te meg válassz olyat aki nem ilyen hülye proli aki pénzért bármire képes. Ő sem marad majd nő nélkül, hisz a fizetésből kap eleget az árok parton.
2018. jún. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
19%
Alap lenne,uj munka uj nő,férfiaktól jot ne várj saját tapasztalat ideig oráig használnak minket..
2018. jún. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
43%
Ugyan ebben a szituacioban vagyok, de en vagyok a ferfi, nem a munka miatt, van mas (nekem is), ennek vege.
2018. jún. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
84%
Bizony bizony elszállt vele a ló. Jobb lelépni minél előbb minél hamarabb. Sajnáljuk mind, de mást nem tudsz tenni.
2018. jún. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!