Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt már nem bírom! Mi a...

Ezt már nem bírom! Mi a tanács? Én tudom hogy nem könnyű egy 17éves lánnyal megbírkózni, nem mindig csinálja meg a házimunkát! De ezt érdemlem?!

Figyelt kérdés

Már a sírógörcs kerülgetett egésznap!

Anyukám annyira összeveszett velem hogy ilyen ennyire, csúnya dolgokat még nem mondott!

És ezek a ronda szavak jobban fájtak ezer pofonnál.

És amin összevesztünk hogy miért nem raktam el 2 darab tányért, és miért ettem meg a sevenday-t és miért nem a pékárut ettem!Ezen, úristen :(

Na meg hogy felénk nagy a vihar és nem mertem elindulni az orvoshoz.:S

Na de ezek a szavakat nem érdemeltem meg!Ezeket mondta nekem hogy fene a belemet, és hogy gyülöl na meg hogy letört a fogam és azt csináltatom fogatlan, és hogy nem féltem a f*asztól amikor lefeküdtem a barátommal aki az első és egyetlen barátom volt!És több év után most lett vége 2hómap után.

E miatt is idegeskedek, dehogy mindennek lehord.Nem bírom!


2010. jún. 16. 21:54
1 2
 1/13 anonim válasza:
gondolom anyudnak is vannak rosszab és jobb napjai. sok mindent nem tudsz vele kezdeni, megszokod, és elmész otthonról amien gyorsan csak tudsz, azért ne utáld anyukádat, tudom hogy akármien rendes lesz ezentul veled, és el leszel vele, azért ezeket sosem felejted el..anyukám majdnem ugyanilyen.:S csak én 16 éves vagyok és még van 2 évem itthon...:S:S
2010. jún. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Anyudnak lehet hogy komoly próblémái vannak és rajtad tölti ki ne vedd fel a dolgot próbáld megvigasztalni és segíteni a házimunkában.
2010. jún. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz vele. Sz*rd le, amit mond.

De komolyan.

2010. jún. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mindenképpen beszéld meg vele.Mondd el neki,hoogy fájtak a szavai,és hogy miért nem mentél el orvoshoz,és miértnem a pékterméket etted meg....Ne egy ilyen miatt romoljon már meg a kapcsolatotok.Jövőre érettségizel,ha jól sejtem.Ilyen légkör mellett az nehezen menne.


Máskor is volt már ilyen?

És csak úgy mondta? Nem beteg vagy alkoholista az anyukád?

2010. jún. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Te jó ég!

Normális szülő nem beszél így a gyerekével.Nem akarlak még jobban elkeseríteni, de ez még nekem is sok!!!

Annyit tudsz csinálni, hogy megpróbálod megbeszélni vele a dolgokat. Nem könnyű mutatvány, de igenis mondd ki, ami bánt és követelj válaszokat!

És mi a helyzet apukáddal, vagy vannak-e testvéreid?

Keress olyat, aki mellédáll!!

2010. jún. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát én igy nőttem fel..Ez van, vannak ilyen anyák is..el kell fogadni, h ilyen nevelésben részesültek ők is szerintem...

Amúgy meg nem okol téged valmiért ami az életben érte??Milyen a házassága vagy...ilyenek..

De persze attól eltérően, egy ilyen ne szüljön gyermeket!!!Mert lelkileg tudom, h mit érzel..sajnos..Remélem, h én jó anya leszek majd! 24/L

2010. jún. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Mellém senki nem fog állni!

Van mindenkim nagyszüleim, keresztszüleim, rokonaim

apukám aki ha mellet áll véletlenül akkor anya mondja nekem hogy (na várjál még ezt megbeszéljük hogy apáddal miattad vesztünk össze) van tesóm ha ő mellém állna akkor anya vele is összeveszne, tesóm az külön lakik egyébként is, és külföldön dolgozik!

Nagyszüleimhez nem is fordulhatok nem nagyon jó nagyszülök, még a szülinapomat sem tudják!

Keresztszüleim is kizárva őket sem érdeklem.

Szóval ez maradt az egyedüllét!

Anya régen ivott, vagyis néha rájön és elkezdi 2hétig is!És itthon áll a bál!

Jövöre még nem érettségizek mert szakmám lesz, de ott is lesz vizsga, de ha azzal végeztem akkor tanulok tovább!

2010. jún. 16. 22:08
 8/13 A kérdező kommentje:

És úgy érzem nem bírom!

Nem szeretek élni mióta nincs meg a barátom.

Egyszerűen úgy érzem nincs miért,és megakarok halni!Nagyon rossz!

2010. jún. 16. 22:09
 9/13 anonim válasza:

22:02-es vagyok.

Akkor viszont nincs más:apud lesz a megoldás. Azt írod, ő azért melletted van ,ha kell, ha már tényleg olyan rossz a helyzet, beszélj inkább vele!

A többivel meg egyszerűen ne törődj! Ha ilyeneket mond, engedd el a füled mellett, gondolj valami másra...Nekem bejött.

Nemsokára úgyis a saját utadat fogod járni, talán el is kerülsz a szüleidtől...

Addig tarts ki!!!

2010. jún. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem naygon könnyű mindenkinek azt válaszolni h "beszéljétek meg". Ez a válasz általában minden kérdésnél megjelenik. De sajnos oskan ha nem élnek benne akkor nem érthetik h nem is olyan egyszerű "megbeszélni" a dolgokat.

Nah de mind1..Amúgy meg szerintem anyudnak az idegeivel is baj van, folyamatosan keresi h beléd köthessen.

Ahogy már irták, tartsd ki, hamarosan úgyis a te utadat járhatod. Elköltözöl, meg ilyenek..

De addig is, legyél boldog, sokat nevess, ha vannak barátnőjeid akkor bennük találd meg a vidámságot. Én is igy vészeltem át. Mostmár nem vagyok szerencsére otthon. De amig otthon is voltam, akkor általában nem gondoltam rá..persze egy sirás után ugyebár, mindgi a szép dolgokra gondoltam és arra is h legalább vannak szüleim és nem hányodok.Én is sokszor kivántam a halált, de már van párom és teljesen jó az életem:d

24/L

-ma 22:06-

2010. jún. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!