Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel győzhetném meg? Lehetne...

Mivel győzhetném meg? Lehetne egyáltalán szerintetek? (Lent)

Figyelt kérdés
Az anyám meg ismerkedett egy férfival aki nős, de ennek ellenére együtt van vele. Számítok olyan válaszokra itt hogy semmi közöm hozzá,de engem mégis zavar, mert erkölcstelennek találom. Mikor megkérdezte tőlem, hogy mit csinálnék a helyében,mert a pasi egyik rokona olyanokat írkál neki hogy undorító amit csinál, megmondtam hogy megmondanám a pasinak hogy nem akarok tőle semmit és hagyjon békén, de egyik fülén be, másikon ki...

2018. jún. 21. 22:34
 1/9 anonim válasza:
34%
Magyarázd el neki, hogy képzelje magát a férjes nő helyébe, aki szereti a férjét, milyen lenne neki, ha rájönne, hogy megcsalja? borzasztó. Ha se anyukád, se a férfi nem veszik észre, hogy hogy milyen undorító dolgot csinálnak, akkor sajnos nem tudsz mit tenni.
2018. jún. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

Mondd el neki, hogy ha a feleségét megcsalja akkor őt is megcsalná, ha csak kalandként tekint rá akkor meg gondoljon bele, reggel az egyiket d.gja este meg a másikat, ez gusztustalan

Ilyen egy normális erkölccsel élő ember gyomra nem visel el

2018. jún. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Felnőtt ember. Ha ráfarag, ráfarag. Joga van döntéseket hozni, és ezekből a döntésekből jól kijönni-vagy belebukni. Neked viszont nincs jogod ítélkezni felette, irányítani meg pláne nem.
2018. jún. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kispotzak ***** válasza:
61%

Nem tudom, mennyi esélyed van rá, hogy meggyőzd.


Azt nem csodálom, h az általad leírt esetben lepergett róla, amit mondtál. Ő abban kért (szerintem) segítséget, h mit kezdjen a neki írkáló rokonnal, nem pedig erkölcsi kioktatást akart arról, h fejezze be a viszonyát.


Ha így beszélgetsz vele, akkor csak egyre inkább el fog zárkózni tőle.

Esetleg próbálj meg úgy beszélgetni vele,hogy nyitott vagy arra, ő mit mond, mit érez. Lehet, h kiderül, neki is vannak kétségei - nem feltétlenül erkölcsiek, de lehet, h tart attól, h a férfi el fogja hagyni stb. Jó lenne, ha te úgy tudnál vele beszélgetni, h nem egy őt elítélő emberként állsz vele szemben, hanem a gyermekeként, aki aggódik érte. Mert az csak az egyik része, h erkölcstelen a ffi feleségével szemben, amit csinál, de méltatlan saját magával szemben is. Ráadásul az ilyen kapcsolatoknak nagyon sokszor tényleg az a vége, h a pasi csak egy kis szexet akart, és aztán szépen lerázza a nőt, marad a feleségénél.


De van vmi, amit nem tudsz (gondolom), mégpedig az, h mennyire komoly a kapcsolatuk, és h milyen a házasságuk. Mert bár valóban a hűtlen ffiak egy részének ez a tipikus dumája, h "rossz a házasságom, válófélben vagyunk, téged szeretlek", de azért volt már olyan a világtörténelemben, h ez igaz volt, és valóban egy rogyadozó házasságból kilépő ember kezdeményezett új (tartós) kapcsolatot.

És ezt kívülről nem tudhatod, meg ha csak elítéled az anyukádat, akkor sem. Csak akkor tudhatod meg, ha beszélgetsz vele. (Persze lehet, h akkor sem).

2018. jún. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10%
Én mindenesetre nagyon röhögnék, ha a gyerekem tartana erkölcsi prédikációt, mikor ö is simán kerülhet ilyen helyzee bármikor :)
2018. jún. 22. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Az én erkölcsi értékeimbe ez nagyon nem fér bele. Szomorú és csalódott lennék, ha nekem kellene anyámnak magyaráznom, hogy miért aggályos több szempontból is ez a kapcsolat.
2018. jún. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

5-ös, ez nem egy helyzet, amibe véletlenül "belekerülök", hanem vagy csinálom vagy nem. Én nem csinálnám semmilyen esetben sem, mert gerinctelen dolog (főleg a foglalt fél részéről, de ez engem sem mentesítene teljesen a felelősség alól).


Nem részletezem, de végül megoldódott egyébként. Köszi a válaszokat.

2018. júl. 7. 23:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyerek vagy még kérdező.... lehet hogy korban nem, de agyilag biztos.
2018. júl. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom ezt miből vontad le egy válaszom alapján, de ha azért gyerek vagyok, mert nem kezdenék egy nős férfival és ha más csinálja azt sem nézem jó szemmel, akkor inkább "gyerek" is maradok.
2018. júl. 10. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!