Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek, mi...

Nem tudom mit tegyek, mi lenne a jó döntés?

Figyelt kérdés
2. kerületből kötöztünk solymárra 4 éve, akkori férjem meg én meg a 2 gyerek, költözés után kb 3 hónap után elváltunk, a sok veszekedés miatt, ö elköltözött én itt maradtam a 2 gyerekkel, teltek az évek most ez a 4. de nem jó itt, kert elhanyagolt, mert nincs időm foglalkozni vele, a szomszédok kötözködik, ma betelt a pohár, és úgy érzem el kell innen költözni, arra gondoltam vissza költözünk a 2.kerületbe. De nem tudom, hogy a gyerekeknek mi lenne a jobb. Van 3 kutyánk meg 2 macska azoknak is a lakás, nem tudom mennyire lesz jó. Nagy dilemma. Itt hagyni mindent és új életet kezdeni valahol, megint. Gyerekeknek uj közösség, uj iskola stb. köszönöm a válaszokat

2018. jún. 22. 00:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Mindenkép lakásba akarsz? Nem jó pl 14-15-16 kerület házas környék csendes és kis kertes házat is kapsz itt. Vagy ha nem is itt pl dunakeszi göd jó környék mindig megyek erre felé és biztonságos család barát semmi probléma nincs :)
2018. jún. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%

Gyerekkel és kutyával FELEJTSD EL a lakást.


Nincs az a tulaj, aki eladja neked.


Más, amíg az exed nem megy bel, el sem tudod adni a mostanit, ha közös néven van :(

2018. jún. 22. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Kertes háziko az okés, de agglomerácioba otthon többet biztosan nem költöznék.


23 évet éltem ott, mikor 5 oráig tartott hazaérni a munkából a csatlakozások miatt - soha többet.


Éjszaka nulla közlekedés bp-re, az elsö vonatig hévig max taxi :(

2018. jún. 22. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Èn tulajdonom a házrèsz. A legnagyobb baj, hogy itt ha nem vagy sváb akkor nincs semmi a suliba hiába barátkoznak a gyerekek a fiamat senki nem hivta meg a babazsurra pedi a fiam barátja akarta csak a szülök nem. A lányom ovik körbe állják az ovistársai ès kigunyolják. Olyan hely kène ahol barátságosak az emberek meg a gyerekek.
2018. jún. 22. 07:53
 5/11 anonim válasza:
30%
Lyézus isten gyere le
2018. jún. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
25%
Lényegében PONT egy FÉRFI hiányzik az életedből.Aki megoldaná a problémákat,de te nem megoldod hanem inkább elköltözöl.NINCS OLYAN,hogy máshol kedvesebbek az emberek TE ALAKÍTOD hogy milyenek legyen az emberi kapcsolataid ! NEM TUDTAD ?
2018. jún. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Mit kellett lepontozni, hogy megírtam kutyával-gyerekkel kb. senki nem fog nektek társasházban lakást eladni?


Ismerőséknél "csak" gyerek van, de két hónapja nézik a lakásokat. Albérlet kb kizárt, a 95%-uk "gyerekmentes", a kutya is erős fenntartásokkal kezelt dolog.


De TE biztosan jobban tudod ezek szerint.

2018. jún. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jaj, hagyjuk már ezt a "ha nem vagy ez-az, akkor leszarnak" dumát.


Ilyen nincs...

2018. jún. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem pontoztam le senkit. Sajnos itt ez lètezik. Látni kène az egèszet.
2018. jún. 22. 10:50
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

7-es,ki nem ad el nekik lakást, mert gyerekük van? Te hülye vagy? Nem mindegy az eladónak, hogy ki fizet?


Kérdező: a saját érdekedet nézd. Vegyetek egy társasházi lakást, vannak pici kertkapcsolatosak is. Jelen esetben az emberek érdekeit kell nézni. Egy gyerek meg nem lesz rosszabb életű, ha lakásban él.


A kertet hozasd rendbe, úgy könnyebben elmegy. Most van az ingatlanbumm, vagy most adsz el, vagy kb. soha.


Bár a 2. kerület valószínűleg nem fog menni, amilyenek az árak ott.

2018. jún. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!