Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti mit tennétek, mit...

Anyukák! Ti mit tennétek, mit reagálnátok ha a lányotok elmondaná hogy a barájával már "csinálnak" (petting) valamit?

Figyelt kérdés
Tegnap este elmondtam anyukámnak hogy a barátommal(18)ez meg az történt.. és hát konkrétan eltiltott tőle mert hogy kicsi vagyok az ilyenekhez stb... hogy tudnám vele ezt normálisan megbezsélni? Én is és a barátom is normálisak vagyunk, ha még a szexre kerülne a sor védekeznénk nyilvan... 7hónapja vagyunk együtt. 16/L

2018. jún. 24. 13:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Itt kezdődnek a gondok. Teljesen természetes, hogy ennyi idősen egy 7 hónapja tartó kapcsolatban már felfedezik egymás testét. Ha egy szülő ilyenkor nem jól reagál, akkor elköveti azt a hibát, hogy a gyerek nem fog benne megbízni és, ha nagyobb a baj, akkor nem fog neki szólni róla.
2018. jún. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ő mondta hogyha történik ilyesmi mondjam el neki, legyek vele őszinte.
2018. jún. 24. 14:34
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Miért, ha az anyja nem tud róla, akkor nem fognak szexelni? Mi is szexeltünk és ti is, többi válaszoló, ne legyetek álszentek. De ha egy szülő tud róla, akkor tud segíteni védekezésben, gumi vétel, fogamzásgátló felíratása, eseményutáni tablettáért elrohanni stb.
2018. jún. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Sok szentfazék. 2 lányom van és biztos az arcom leszakadna de abszolút pozitív, hogy beszámolót róla és őszinte. Amúgy a mai világban a 16 már túlkoros amikor 12 éves kislányok veretik magukat olyan ruhákban amiben esély sincs valamit a fantáziára bízni mert premierplanban mindent mutat. Azt javaslom maradj őszinte csak ne nyers. Tanulj meg ezzel kapcsolatban szépen fogalmazni hogy ne legyen sokkoló édesanyádnak. Én nem fogom és nem is akarom eljátszani a lányaimnak a Szent szüzet mert én 12 évesen ismertem meg az apjukat és 16 éves voltam amikor egy párt alkottunk. 21 éves voltam amikor az első lányunk született majd 3 évre a második. Szóval abszolút megértelek.
2018. jún. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%

Ismét megjelentek a mintaszülők. Attól függetlenül hogy anyuka nem jelenti be a lányának, ő is azzal a szájával ad puszit, amiben a múlt este meg apuka hatalmas, eres f@rka volt 😉

Egyébként kérdező, én anyukád helyében nagyon örülnék hogy ezt megosztja velem a lányom. 7 hónap azért már elég idő a pettinghez. Ja és persze ezután még jobban nyomatékosítanám a védekezés fontosságát

2018. jún. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
7%

Miért tötölték a válaszomat?

Ez hihetetlen.

2018. jún. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2018. jún. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
11%

6

Nyugi,az én válaszomat is törölték.

2018. jún. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%

Örülnék neki, hogy élvezi az életet, csak mondanám, hogy ne engedje magát kihasználni, ne csak ő dolgozzon a fiún, hanem alakítsa úgy, hogy neki is jó legyen, + ha behatolás történik, védekezzen.

És az se baj, ha nincs 16 éves, én se vártam addig. Minek...

2018. jún. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%

Pontosan ahogy az elso mondja!


Amugy birom az olyan szuloket akik azt mondjak hogy mondj el barmit aztan meg leuvoltik az ember fejet, meg mindenfele szankciot csinalnak... logikus.. es kovetkezetes...

2018. jún. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!