Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tesóm nem foglalkozik a...

Tesóm nem foglalkozik a gyerekeivel, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Egy kb egy evvel ezelotti “kerdesemhez” ismet irtam a fejlemenyekrol. Olvassatok el, mi a velemenyetek? https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..

Annyira jol esik kiirni magambol ismeretlen embereknek! :/



2018. jún. 30. 17:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%

egy igazi pancser vagy, ahogy a nővéred


ha ennyire sajnálod a gyerekeket, miért nem teszel semmit?


akkor nem lenne dráma amiről leher beszélni, vagy ide kiírni?

2018. jún. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Sajnalom ha igy latod.. :( nem tehetek semmit ha barmit is tennek tuti ongyilkos lenne a testveren mert nem egyszer fenyegetozott ezzel. Soha nem bocsajtanam meg magambak hogyha barmi baja lenne az en hibambol. A gyerekek meg akarmilyen is az anyjuk, csak szeretik a sajat anyjukat..
2018. jún. 30. 18:11
 3/16 A kérdező kommentje:
Mit tehetnek? Szakitsan el a gyerekeket az anyjuktol?? Annak is lennenek kovetkezmenyei.. :(
2018. jún. 30. 18:13
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Most ez komoly? Sajnálnunk kellene a nővéredet? Miért is? Mert felcsináltatta magát egy semmirekellő, munkakerülő (hű de meglepő) cigánnyal? A kérdésből nekem az jön le, hogy a nővéred is egy teljesen életképtelen, semmirekellő nőszemély, nulla egzisztenciával. A szüleire szorul, ha a gyerekeiről van szó. Ő miért is nem teremtett meg semmit a gyerekvállalás előtt? Na ez a baj ezzel az országgal. Hogy ilyen nulla emberek szülnek halomra.

Akit sajnálok ebben a történetben, azok a szüleid. Sterilizáltatniuk kellett volna a kicsi lányukat, hogy ne hozzon ennyi bajt a fejükre.

2018. jún. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A noveremet nem kell sajnalni en sem sajnalom! En csak a gyerekeket sajnalom! Es teljesen jol latod a helyzetet. Tesom se teremt meg semmit csak kolcson kereget ahelyett hogy az apat elzavarna dolgozni de egy rossz szot se mer hozza szolni mert azonnal ott hagyja megint. Borzasztoak a c. Apa testverei, anyumat nemreg megfenyegettek facebookon uzenetbe. Irtak neki hogy mit ciganyozik anyam? Holott soha senki elott nem bantotta oket csak nekem szokta mondani a dolgokat. Es hogy nagyon vigyazzon mert megbanja! Normalisak ezek? Igy kell viselkedni?
2018. jún. 30. 18:18
 6/16 anonim ***** válasza:
69%

Ezért nem kellett volna velük vegyülni. Leszarom, ha valaki azt mondja rám, hogy előítéletes, netán rasszista vagyok. A sárgalábúak rászolgáltak.

A nővéred pedig magának kereste a bajt, ő az, akinek az érdekeit most a legkevésbé kell néznetek. Ha azt akarjátok, hogy a gyerekeknek normális gyerekkora legyen, és ne váljanak ők is a szüleikhez hasonló semmirekellőkké, akkor jobb, ha értesítitek a gyámügyet, vagy mit tudom én kinek kell szólni ilyen esetben. Csak emeljék ki a gyerekeket ebből a mérgező környezetből. A nővéredre pedig lehet ez az egész akár jó hatással is. Két út áll majd előtte, összeszedi magát, és mindent megtesz a gyerekeiért, vagy tovább züllik élete szerelmével.

2018. jún. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

igen, ha kell hívd ki a gyámhatóságot, indíts pert a nővéred ellen, ha kell fenyegesd meg, vagy verd össze


ha annyira sajnálod a gyerekeket, csinálj valamit, ne itt sajnálkozz, mert attól nem lesz jobb nekik

2018. jún. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
6%
Túl sokat kérsz ! Rettenetesen sokat.Te maximálisan kihsználod a gyakorikerdesek oldalt.Te egy pióca vagy,mert mégcsak nem is pontozod a válaszolúkaz,ami alapból járna nekik.
2018. jún. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Off-olok, mert a témához nem szólok hozzá, annyira vérlázító MINDENFÉLE szempontból.

7-nek írom: Sárgalábú? Nna ezt így ilyen formában még sosem hallottam. :D :D

Ezentúl használni fogom. :)

2018. jún. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
9. vagyok, és mégis írok egy mondatot. Tudod, ki a legnagyobb lúzer ebben a témában, amit taglalsz? A nővéred!
2018. jún. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!