Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálja anyám ennyire a...

Miért utálja anyám ennyire a párom?

Figyelt kérdés

Már több, mint 7 hónapja vagyok együtt vele már jó régen bemutattam, de egyszerűen ki nem állhatja. Utálja, ha áthívom sokszor meg sem engedi, pedig csak heti 1 napról lenne szó. Ha mégis nagynehez átjöhet, akkor is húzza a száját.

Nem értem mi baja vele, pedig teljesen normális. Dolgozik rendesen, tehát nem léhűtő. Tanul a munkája mellé hozzáképzést, szóval azt sem lehet mondani, hogy egy szinten/helyen leragadt.

Mindig kedves és tisztelettudó volt vele is és a nagyszüleimmel is(velük lakunk). Születésnapján is felköszöntötte. Bármikor simán ad neki egy hatalmas ölelést is. Nagyim egyenesen imádja mindig erdeklődik felőle, hogy van. Nagyapámnak semleges, de ha arról van szó simán elbeszélgetnek szinte bármiről.

Egyedül anyám ennyire háklis, de fogalmam sincs miért.

Igaz a párom dohányzik, aminek anya nagyon nem örül, de mikor itt van sosem gyújt rá, ráadásul mostanában főlrg az e-cigijét szívja, tehát azt se mondhatni, hogy azért mert büdösek a ruhái.n (Amúgy anyám is elég sokat cigizett fiatalon, sőt még egyéb dolgokat is csinált, uh nem értem mi ez az álszentség nála)?

Nem iszik, nem drogozik teljesen normális a srác, ha itt van nálunk kb csak összebújva filmezünk, vagy beszélgetünk stb. Ritkán vagy egy kicsit más is, de azt is mindig halkan csináljuk. Szóval azt se lehet mondani, hogy hangosak lennénk.

Mikor mondtam anyámnak, hogy szeretném, higy ma átjöjjön rámordított, hogy felejtsem el és ha ide merészel jönni eltakarodhatunk mindketten a francba. Erre persze nagyon bepipultam és megmondtam neki, hogy ne merészeljen így beszélni a páromról, mert nem állok jót magamért!

Egyszerűrn fogalmam sincs miért utálja ennyire :/

Ráadásul, ha rákérdezek soha nem ad semmi konkrét választ csak elmaszatolja a dolgokat.



2018. júl. 1. 12:24
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Az lemaradt én 19 vagyok párom 21
2018. júl. 1. 12:27
 2/11 anonim ***** válasza:
49%

Majd megszokja. Szokatlan még, hogy felnőttél. Téged félt...

Ha egyébként rendes szülő, csak erről lehet szó.

2018. júl. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Ő az első komoly pasi? Szerintem egyszerűen nem tudja elfogadni, hogy már nem vagy kislány.
2018. júl. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
57%

Tényleg csak téged félthet, főleg ha első komoly kapcsolat, ahogy az előző mondta.

Az hogy mi az oka, hogy ennyire félt, lehet az oka, hogy sokszor nagyot csalódott a férfiakban. Valamit nem akar elmondani.

2018. júl. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem ő az első komoly kapcsolatom.

És nem, nem mondanám normális szülőnek sem.

2018. júl. 1. 13:10
 6/11 A kérdező kommentje:

A másik két barátom, akit bemutattam neki sokkal rosszabbak voltak.

Az egyik egy léhűtő mártír volt, a másik meg hiába készült villamosmérnöknek meg egyetemre egy érzelmetlen t.ahó par.aszt volt. Ráadásul mindkettő vert. Ő inkább ver a falba, mintsem, hogy engem üssön meg.

2018. júl. 1. 13:13
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

Anyudrol nem sokat tudunk. Miért ne lenne normális szülő? Ha kifejtened akkor pontosabbat is tudunk mondani.


Szerintem vagy anyudrol vagy magadról el hallgatsz válni fontos tényt mert ez így eddig homály.

2018. júl. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
Ne akarj racionális választ kapni, mert nincs, érzelmi okok állnak a háttérben. Mivel apádról vagy anyád mellett élő férfiról szó nem esett, ezért itt kezdődnek a dolgok. A részleteket meg te magad is ki tudod bogozni.....
2018. júl. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%

"A másik két barátom, akit bemutattam neki sokkal rosszabbak voltak.


Az egyik egy léhűtő mártír volt, a másik meg hiába készült villamosmérnöknek meg egyetemre egy érzelmetlen t.ahó par.aszt volt. Ráadásul mindkettő vert. Ő inkább ver a falba, mintsem, hogy engem üssön meg.


Ezért utálja!! mert ez is egy agresszív barom! most még lehet csak a falba ver,de a következő lehet hogy te leszel

2018. júl. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
39%

Lelki önzés, tudattalan féltékenység.


Minden szülő a gyereke szellemi vezetője és kontrollálója akar lenni. Az intelligensebbje felfogja, hogy minden múlandó, még a hamvas gyerekkor is, az unintelligens, önző drámagép meg nem, helyette elkezd áskálódni, drámákat gerjeszteni, projektálni, utálkozni. Röviden: az ő szintjéből ennyire telik.

2018. júl. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!