Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 évesen el tudok költözni a...

Egy motoros lány kérdése:

18 évesen el tudok költözni a nevelőszüleimtől, úgy, hogy nem szólnak bele?

Figyelt kérdés
Mármint nem próbálnak meg bosszúból keresztbe tenni nekem mert úgy tudom, 18év= nagykorúság és teljesen cselekvőképessé válás.

2018. júl. 2. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Ha 18 elmúltál akkor meg mehetsz ha akarsz.
2018. júl. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
18 éves korodtól mehetsz, nem szólhatnak bele, de nem is kell letartaniuk vagy támogatniuk téged többé
2018. júl. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 mantis religiosa ***** válasza:
82%
Igen. De jól gondold meg a dolgot, mert ez általában egy irányú utca,
2018. júl. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
14%
Én úgy mondanám, hogy jogilag megteheted. Hogy sikerül-e abban már nem vagyok a kérdésed alapján teljesen biztos.
2018. júl. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Igen, de el is tudod tartani magad? Van ahova mész? Vagy valaki nyakára költöznél ingyenélni?
2018. júl. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Crisopher ***** válasza:
Természetesen megteheted. Az más kérdés, hogy megfelelő egzisztenciális alap nélkül igen hamar arra kényszerülhetsz, hogy visszaköltözz. Ha meg haraggal váltatok el, ők nem lesznek kötelesek visszafogadni, akkor aztán meg koppansz.
2018. júl. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!